Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Félek h ki fognak nézni az új...

Félek h ki fognak nézni az új suliból! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új középsuliba megyek és a szüleim hát..nem a leggazdagabbak. Igazából ez az évek alatt összejött szerencsétlenségek következménye. Na mind1. A lényeg h a suliban eléggé megy ez a csőnadrág divat na meg a márkás cuccok. Adidas vagy Nike? szóval értitek. De én nem vagyok ilyen. Főképp mert nem tellik rá. És ráadásul nemis a divat szerint öltözködöm, hanem egyénileg. (ehhez nincs köze a pénznek) Magyarul ez egy kicsit sznob-robot suli. Félek h nem fogok beilleszkedni mert "fura" leszek...
2009. aug. 22. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó fej vagy (vicces,kedves), senki nem fog kiközösíteni! Én sem nézem a barátaim ruháit,hogy milyen márkásak stb.

Aki meg kiközösít,azt meg csak sajnálni tudom mert egy hülye sznob,ha neki csak a márka a fontos.

2009. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a kirakatemberek biztos nem szívesen barátkoznak majd,de akinek csak a külső a lényeg azok kinek kellenek?biztos lesznek ott normális emberek is ne parázz.Én sem jártam túl márkás ruhában suliban(akkor még válság sem volt)és így is voltak barátaim.
2009. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Hali!

Szerintem mindig vannak kivételek, akik hasonló cipőben járnak, mint Te! És az előző válaszolóval is egyetértek: nem az számít, hogy milyen cuccba vagy, hanem hogy lehet e veled dumálni meg nevetni! Amúgy ha nagyon aggaszt ez az öltözködés dolog akkor egy jól bevált tipp: turka! Én is onnan öltözök, és csomóan érdeklődtek már hogy honnan veszem ezeket a ruhákat..amugy se jó szerintem ha Te vagy a suliba a hatodik lány akin aznap ugyanazt a fölsőt látták. A turkába vannak márkás és egyedi cuccok, ráadásul olcsón. És fő az önbizalom! Ha látjkák rajtad, hogy kis szürkeegér vagy, akkor a kutya se fog veled komálni :D Nah sok sikert a tanévkezdésre!

19/L

2009. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én a rokonoktól kapom a ruhákat amik ráadásul nem is mai darabok, de nagyon jók legalább senkinek nincs hasonló és különlegesek is ha jól kombinálom az egyes ruhadarabokat

nyugi nem mindenki engedheti meg magának a márkás, drága ruhákat nem te leszel az egyetlen akinek nincsenek márkás cuccai meg amúgy is már annyira unalmasak, mindenkin csak olyat látni

2009. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tartom magam szürke egérnek sőt, néha a más miatt néztek kicsit ki. De így már több az önbizalmam. Csak tettem fel a kérdést mert ma nagyon megy a csak a külső számít dolog. Mégha nemis mondják ki sokan,
2009. aug. 22. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a ruha teszi az embert.:) Attól még, hogy nem a divat szerint öltözködsz, és nincsenek Adidas meg Nike cuccaid, nem leszel kevesebb a többieknél.
2009. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem nem lenne bajom veled. nekem a családom gazdag, mindent megvehetek ami csak kell, és mégis vannak nem a trendet követő barátaim, hisz ők is ugyanolyan emberek mint én. amúgy nekem azért kellett sulit váltanom, mert pont a márkás cuccaim miatt közösítettek ki...
2009. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hoppá o.O ez érdekes!

aztgondoltam volna h ezért max felnéznek rád...vagy valami

2009. aug. 23. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:
engem is közösítettek már ki,mert mindenem márkás volt. Egy idő után már sajna én éreztem gáznak,hogy mindenem márkás. Kis úrigyereknek tartottak. Sok időbe telt mire megváltoztattam a rólam kialakított nézeteiket (direkt nem jártam túl márkás cuccokban)
2009. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha aranyos,kedves vagy akkor be tudsz illeszkedni,nem azzal fognak törődni milyen ruhát hordassz.Lehet hogy tetszeni fog nekik az egyéni öltözködésed vagy lehet hogy lesz hasonló barátnőd:)
2009. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!