Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én miért nem tudok olyan...

Én miért nem tudok olyan lenni, mint mások?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy más lányok milyen szépek, mennyi pénzük van, milyen ruháik, hová utaznak, milyen házakban laknak...az instagram pl teli ilyenekkel.

Teli az internet a gyerekmodellekkel, akiket nem gyakran már babaként felkapnak, onnan meg már aranyélet, ott van pl Palvin Barbi. De az ismerősi köröm is teli ilyen lányokkal. Gyönyörű haj, tökéletes alak, drága ruhák, gyönyörű lakások...és ezek a fiatalok 18-24 évesek, szóval nem igazán az ő munkájuk van benne, csak genetika, sok szerencse, meg a szülők pénze.

Nekem sajna egyikből sem jutott, így elkezdtem dolgozni. Összeszedtem fél milliót, hogy ebből nekiállok megvalósítani az álmaim anyagi részét. Mielőtt azonban hozzákezdhettem volna, kiraktak munkából, és egy egészségügyi gond elvitte a teljes összeget egyben. (kiskorom óta egy csomó betegséggel küzdök, az új évet megint orvoshoz járással fogom indítani)

Közben én is elkezdtem fotózni ilyen tumblr/instagram stílusban, de nem az igazi.


Ilyesmikre vágyom:

[link]

[link]

[link]


22l


2015. dec. 24. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
irany a pszichologus, o talan tud rajtad segiteni...
2015. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt, ne akarj olyan lenni mint mások. Te te vagy, neked megvan a saját egyedi stílusod. Értem, hogy tetszenek ezek a dolgok, idővel majd sikerül megvalósítani amit szeretnél, de ne akarj másokhoz hasonlítani. Ha az a cél, hogy te is olyan gyönyörű legyél, meg tökéletes mint a többiek, én biztos vagyok benne, hogy te enélkül is gyönyörű vagy, és nem kell senkit követned. Ezt nem csak hasraütésből mondom, tapasztalatom hogy azok a lányok akik ezzel foglalkoznak,meg ezen aggódnak legjobban, nekik lenne rá a szükségük legkevésbé.

Másrészt, azok a legszebb és legmélyebb emberek akiknek nem adatik meg, hogy olyan könnyen a kezükbe hulljon bármi, mindenért meg kell küzdeni, sokszor akár újra is kezdeni. Ez nem tűnik a legtöbbször pozitívnak ha az emberrel történnek meg ezek a dolgok, de ettől te csak értékesebb leszel.

Harmadrészt pedig ne haragudj, de tök aranyos vagy :D

Boldog Karácsonyt, és sok sikert, remélem teljesülnek majd az álmaid.

2015. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az első válaszoló felvetését. Amíg azzal foglalkozol, hogy más mikor mit csinál sz_r lesz az életed.
2015. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shamash válasza:
91%

A második hozzászóló szinte mindent elmondott amit én is fontosnak tartok ezzel az üggyel kapcsolatban. Talán még kiegészíteném a következővel:


"szóval nem igazán az ő munkájuk van benne, csak genetika, sok szerencse, meg a szülők pénze"


hidd el, sokuknak a vaginájuk is benne van, mert mocskos egy világban élünk sajnos.

2015. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Blade Bone ***** válasza:
93%
Vannak akiknek áldozat és egyéb befektetett energia nélkül is összejönnek a dolgaik és mondhatni boldogok is, de nem látunk bele az életükbe, nem tudjuk hogy tényleg boldogak e, mert nem ismerjük az életüket.. Lehet hogy az ő vágyaik éppen az önfelett szórakozásról szólnak, vagy hogy elmessenek a barátaikkal valahová.. Vagy egyáltalán nincsenek is barátaik. Tudom nem könnyű az élet és sokszor még keményebbnek is érezzük, mikor beüt egy ilyen dolog mint ami veled is történt, de hidd el, te sokkal erősebb vagy mint ők, és elmondhatod, hogy nincs szükséged másokra ahhoz, hogy élj! A magad ura vagy, egy önálló személyiség aki képes megszerezni azt, amire szüksége van. Lehet, hogy több időre van sokszor szükség, de nem szabad eltántorodni a céljaidtól, hiszen az út teszi igazán értékessé azt amit elérünk. :)
2015. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Nektek is Boldog Karácsonyt


Ezek az én fotóim, csak viszonyításképp:

[link]

[link]

[link]

2015. dec. 24. 20:27
 7/11 A kérdező kommentje:
2015. dec. 24. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:

azért ne hasonlítsd már magad egy profi fotóshoz!


otthoni kattintgatás meg egy stúdiófotózás fényévnyire van egymástól.

2015. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Senki nem beszélt semmilyen profi fotósról, meg műteremről.

Az ismerőeim is maguk csinálják. És igen, vacak minőség, mert telefonnal készült, de nem is a minőségét kérdeztem

2015. dec. 24. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek elég jók, nem veszek észre igazán sok különbséget aközött amit neten látok, meg a tiéd között. Az 1. meg 3. kifejezetten jó lett, bár én alapból is szeretem ezt a stílust. Tumblr-ed esetleg nincsen? Ott szívesen bekövetnélek, de máshol nem vagyok regelve :D
2015. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!