Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én miért nem tudok olyan...

Én miért nem tudok olyan lenni, mint mások?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy más lányok milyen szépek, mennyi pénzük van, milyen ruháik, hová utaznak, milyen házakban laknak...az instagram pl teli ilyenekkel.

Teli az internet a gyerekmodellekkel, akiket nem gyakran már babaként felkapnak, onnan meg már aranyélet, ott van pl Palvin Barbi. De az ismerősi köröm is teli ilyen lányokkal. Gyönyörű haj, tökéletes alak, drága ruhák, gyönyörű lakások...és ezek a fiatalok 18-24 évesek, szóval nem igazán az ő munkájuk van benne, csak genetika, sok szerencse, meg a szülők pénze.

Nekem sajna egyikből sem jutott, így elkezdtem dolgozni. Összeszedtem fél milliót, hogy ebből nekiállok megvalósítani az álmaim anyagi részét. Mielőtt azonban hozzákezdhettem volna, kiraktak munkából, és egy egészségügyi gond elvitte a teljes összeget egyben. (kiskorom óta egy csomó betegséggel küzdök, az új évet megint orvoshoz járással fogom indítani)

Közben én is elkezdtem fotózni ilyen tumblr/instagram stílusban, de nem az igazi.


Ilyesmikre vágyom:

[link]

[link]

[link]


22l


2015. dec. 24. 19:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy, köszönöm :)


Instagramom van csak, Tumblr-n csak mások képeit szoktam nézegetni.

2015. dec. 24. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!