Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnál is kommentelget meg...

Másnál is kommentelget meg beszólogat a rokonság a karácsonyi látogatáson?

Figyelt kérdés
Nálunk mindenhol a pénz volt a téma, ki mennyit keres, ki hol áll a ranglétrán, hogy öltözködik, hogy él...Jövőre nem megyek el.

2015. dec. 27. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a politizálás, tesóm részéről meg a kötekedés megy... Nem egymással foglalkozunk, vagy valami ilyesmi... Ugyan olyan mint a tobbi szürke hétköznap. Mindenki okosodik, meg a hülyébe nézés megy.
2015. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( Sajnálom. Én amúgy lassan 30 évesen szentül hiszem, hogy nem kötelességem eltűrni hogy beleszóljanak az életembe, ezért határoztam úgy, hogy jövőre kihagyom.
2015. dec. 27. 09:02
 3/7 A kérdező kommentje:
az az érdekes, hogy tudok olyan családról, ahol déltől hajnali 1-ig kártyáztak, társasoztak, nevettek, ettek. Nekem is juthatott volna hasonló:(
2015. dec. 27. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal, nálunk se volt soha karácsony, anyám mártír, sütnie-főznie kellett (nem jött senki...mi, tesóm és én mentünk a nagymamához, huszonévesen a kocsmába- a szokásos törzshelyünkre).


Szenteste nálunk az volt, hogy anyám s mostohaapám tévét néz,s anyám szid, hogy karácsony reggelén hajat merészeltem mosni, pedig ő nagytakarít.ilyen, h társasozás, vacsora soha nem volt.

Mostohaapám meg egy tahó, vele nem is ültem egy asztalhoz.

2015. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, mint az utolsónak. Meg mint nálad. Csak a pénz a téma, nagynéném veri magát mindig, a férje meg nem győzi bekussoltatni...
2015. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyre jobban kezd olyan érzésem lenni, hogy normális karácsony csak a reklámokban létezik, ahol mindenki boldog, mindenki szereti egymást. Nálunk sem így van, és nem is emlékszem, volt-e így valaha. Vita mindig volt..

Anyám rendszerint bevágja a durcást. Ha megyünk azért, ha nem, akkor azért.

Jó, hogy vége az "ünnepeknek" !

2015. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálunk is volt balhé sajnos.
2016. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!