Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit csinálnál ha kocsival...

Te mit csinálnál ha kocsival véletlenül elütnél egy cigány gyereket és ő a hibás, a rokonság meg ott lakik?

Figyelt kérdés
Fel lehetne tenni a kérdés, hogy mit csináltál volna a családapa helyében Olaszlikán?
2014. ápr. 14. 16:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Kihívnám a mentőket aztán lelépnék. Az élet neki is jár de nekem nem hiszem, hogy járna akár börtön vagy valamilyen büntetés mert a kis cigánygyerek nem figyelt oda.
2014. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is elhajtanék, de csak azért, hogy ne szedjenek ki a kocsiból, utána természetesen feladnám magam.
2014. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem a börtön fenyeget, hanem az agyonverés.


Okos ember elhajtana + kihívná a mentőt közben.

2014. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Tudtommal módosították a szabályokat úgy, elhajthatsz a következő rendőrörsre.
2014. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Túl nagy a szakadék a két nép között. Hiába akarok én bocsánatot kérni meg sajnálkozni, esetleg felhívni a figyelmet, hogy figyeljenek oda a gyerekre, meg se hallják, mert csak a felszínen kotorásznak. Úgyhogy a kocsiból kikukkantok mi baja a gyereknek, látom nagyjából semmi, elhajtok és közben mentőt hívok oda.
2014. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Kb. ugyan azt mint az előttem lévők, de én azért a biztonság kedvéért még rükvercbe is beraknám az autót. :D
2014. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%

Elhiszed nekem, hogy ha káros sérülést okoznál, senkit se érdekelne, hogy most ki a hibás? HA szülő lennék én téged is felelősségre vonnálak, mivel elém is szaladt ki már gyerek, és hajszál választotta el a kocsim szélvédőjétől, de képzeld: Sikerült lefékeznem.


De ha mégse sikerülne, és valóban elütnéd azt a gyereket, akkor is ott maradnék. Te ütötted el, és a gyerek az gyerek marad, nem hajtanék el, megvárnám a mentőket, nem hagynám ott, bármilyen származású is legyen. Ha az én gyerekemet is elütnék, akkor nem azért verném meg, mert elütötte, (már ha a gyerekem szaladt ki az úttestre) hanem mert annyi tapintat, és bátorság sincs benne, hogy segítséget nyújtson neki, és inkább ott hagyja egyedül.


Bár engem inkább a szülő érzések mozgatnak.


28/f

2014. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
"annyi tapintat, és bátorság sincs benne, hogy segítséget nyújtson neki"...Olaszliszkán is megállt a sofőr segíteni...
2014. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Állj eléjük és verekedj meg velük majd amig mozogsz ,kezd el ásni a sírodat!
2014. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
#8 gondolom nem sok putris cigánnyal találkoztál
2014. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!