Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bizak benne? Szeretnék...

Hogy bizak benne? Szeretnék vásárolni jofogasrol, de félek, hogy rossz az elektronikai cucc?

Figyelt kérdés
Kérlek csak értelmeset!!

2015. dec. 28. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp személyesen vedd át, kérj el minden papírt, úgy pedig ne vedd meg, hogy nem próbálod ki. Ha erre nincs lehetőség, akkor inkább vedd meg vaterán, vagy boltban.
2015. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gls-el jönne. Mivel az ország másik végében van. Olyan alkatrész, amit elég nehéz lenne kiprobalni. Egy quadrocopter alkatrész.
2015. dec. 28. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem személyesen veszed át, akkor jobb, ha mailben egyeztetsz az eladóval. Mert ha véletlenül alkatrész helyett négy ceruzaelemet küldene a csomagban, akkor legalább legyen egy támpont-mail cim- egy feljelentéskor.

Vásároltam már hirdetési oldalon fényképező géptől a robogóig jópár dolgot. Előtte mindig megnéztem a hirdető többi cuccát is. Ha látszik rajta, hogy "tesókámos" a kinálat, akkor inkább hanyagolom,nekem az már nem fér bele.

Viszont én úgy állok hozzá, hogy tudomásul veszem: a használt motyóra "kapugarancia" van. Ha kilépsz a kapun, lejár a gari: onnantól ha problémás a cucc, az már a te problémád, megvetted. Lehet persze próbálkozni, meg járni az eladó nyakára, de ha nem bizonyitható a rosszhiszeműsége, akkor csak az idegeidet kócolod.

2015. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, akkor inkább meg veszem a kínait, ami biztos boltból származik. :D
2015. dec. 28. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki tegye fel vaterára és ott megveszed
2015. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az mivel jobb, ott van valami biztósítás?
2015. dec. 29. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
megbízhatóbb oldal, mint a jófogás. Lehet fent van az illető is és így látod az értékeléseit. + vatera fizet, ha nem kapod meg a terméket
2015. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!