Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bélyegzik meg furának a...

Miért bélyegzik meg furának a csendes, visszahúzódó embereket?

Figyelt kérdés
Van 1-2 munkatársam, akik nem kifejezetten antiszocok, csak csendesebbek. A többiek meg beszélnek a hátuk mögött, hogy milyen furák.
2015. dec. 30. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Hangos - nagy valószínűséggel visszaszól.

Csendes - valószínűleg nem szól vissza.


A célpont: Csendes.

2015. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Állatias ösztönök,- egy kutya falkában is a dominánsabb egyedek tudnak jobban érvényesülni.

Ebben az országban minden van csak elfogadás és tolerancia nincs.Persze alakulgat,de még gyerekcipőben jár,már sok helyen befogadják a romákat,a homoszexuálisokat,mozgássérülteket stb,de aki nagyon visszahúzódó,csendes (nyuszi)-valahogy kiszorulnak. - Pedig lehet,hogy értelmes,esetleg jópofa emberek,csak mivel nehezen nyílnak meg(a világ meg felgyorsult),egyszerűen nem várja ki senki azt,hogy érvényesüljenek. Úgy gondolom aki nem szereti az ilyen embereke,inkább,hagyja őket szó nélkül mintsem le fikázza őket,aki meg szeretne segíteni türelmesen barátkozzon velük,bátorítsa őket!

2015. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

# 1 Visszaszól, de mire? Biztosan könnyebb olyan embernek beszólnom, aki nem támad. De attól még kérdéses, hogy milyen okból kezdeményezek beszólást:)

Lehet, hogy számukra furák, mert nem tudnak elképzelni maguktól külömb embereket, ezért bélyegzik, vagy úgy érzik, ha valaki nem annyira barátságos, nyított, közvetlen, arra inkább egy kicsit idegenként (rosszabbesetben ellenségként) tekintenek.

2016. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Pl. az én környezetemben volt olyan, hogy: egy csendes, antiszociális, mindentől idegenkedő, de értelmes, okos, sikeres személynek senki sem szólt be. Míg egy más, szintén antiszociális, de butácskább, néha idétlenül beszélő/viselkedő embernek nagy rendszereséggel.
2016. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Én csendes vagyok, de még sosem szólt be senki és nem is hiszem, hogy különösebben meghatna. Furának neveztek már, de az ilyesmit bóknak veszem. Inkább félni szoktak tőlem emberek, nekem ez nem világos, miért.
2016. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!