Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon gazember ez a fiú?

Vajon gazember ez a fiú?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút az egyetemen, és elég érdekes figura. Az órák nagy részét elhülyéskedte, az jött le róla, h nem igazán izgatja a suli, aztán jött a vizsgaidőszak és hirtelen nagyon összekapta magát és mindent 4-es 5-ösre megcsinált, pedig nem egyszerű tárgyak voltak. Látszik rajta, h rafinált, eljátszotta a hülyét, aztán meg mindent simán megcsinált. Amit még mesélt, hogy szereti a szerencsejátékokat, és általában nyerni szokott. Közösségi oldalon megnéztem és egy rakás olyan képe van kint amin ilyen elit helyeken van(menő éttermekbe jár, limuzinos partykra, rengeteg utazós képe van fent, távoli helyeken is járt pl. Hawai, Sidney), de fogalmam sincs, honnan telik neki ilyesmire, mert azt tudom, h nem dolgozik. Szerencsejátékkal nem lehet meggazdagodni. Szóval vagy nagy gazember a srác, vagy a szülei dúsgazdagok.

2015. dec. 30. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

az biztos ügyenes játszik a :D

kérdezz rá

szoktál beszélgetni vele?

2015. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a semmiből indul az ember, mindenkinek van családi háttere. Kinek vékonyabb, kinek vastagabb. Ez az utazgatós, éttermezős, "vagyok valaki" kultúra otthonról jön. Életformát nem lehet úgy felvenni, hogy az ember tegnap hirtelen meggazdagodott. Ezt a viselkedésformát látta otthon születésétől fogva.


Sokan - idősebb korosztály - felnőttek a legnyomorultabb körülmények között: földpadlós vályogházakban szobánként tízen, földön feküdve egy szinten a csirkék között, télen is mezítlábasan, keservesen napszámba járva iskolák helyett. Aztán később "meggazdagodtak". Már úgy annyira, hogy végül is megengedhetnének maguknak egy tévét, egy fodrászt, egy manikürt, meg egy két hét nyaralást. És azt hiszed, hogy menni fognak síelni, meg wellness üdülőbe? Nem, mert nem ismerik azt az életformát. Halmozni fogják a lisztet, a cukrot, és dugdosni fogják a pénzüket a befőttek és a tejfölös poharak rengetege között.


Na csak azt akarom mondani, hogy ez a gyerek olyan helyről származik, ahol mindig is volt pénz.

2015. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet drogot árul,vagy gazdag szülei vannak, csak nem nagyon dicsekedik vele.

A 90-es évek elején voltak olyanok, akik szimplán szerencsejátékból jól megéltek, manapság szerintem ez már lehetetlen, olyan program fut a gépeken,nem létezik,hogy valaki hosszútávon jól megéljen ebből.

Valami turpisság van a dologban.

Mi lehet még?

Prostitúció?

Fene tudja, mindenesetre gyanús.

A gyerek meg egy kisebb zseni életművésznek tűnik.

Elég bekerülni egy olyan körbe némi kezdő zsetonnal,és aki ügyes,máris dől a zsé,és még csak nem is feltétlenül illegális dolgokra gondoltam.

2015. dec. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!