Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt kérdezők és kommentelők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt kérdezők és kommentelők jórésze szerint miért alávaló gazember egy férfi, ha megszakít egy kapcsolatot? Ha a nő teszi ugyanezt, akkor ő csak az igazit keresi! Ki érti ezt?

Figyelt kérdés
Ha megismertem valakit akkor kutya kötelességem feleségül venni?

2014. dec. 30. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy, mert csak válás lesz belőle. Akkor vedd feleségül, ha tényleg ő a megfelelő ember, és ne akkor, ha szerelmes vagy. A szerelem a legfélrevezetőbb dolog a világon. Akkor házasodj, ha már tisztán tudsz gondolkodni, és látod, hogy nah vele hosszútávon lehet tervezni.
2014. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Az itt kérdezgetők többsége miért általánosít állandóan?

(És most én szándékosan tettem azt.)

2014. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es, ha elmondanád, hol van a kérdésben az általánosítás, megköszönném! Vagy nem vagy tisztában a fogalommal?
2014. dec. 30. 10:48
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Talán azért, mert a válaszolók többsége nő, vagy éppen elvált nő.
2014. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Én értem. A válaszadók bő 90%-a nő, és a legtöbb esetben elvált, rossz házasságban élő, vagy gyermekét egyedül nevelő nő...
2014. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Többségben a tinik vászolnak a kérdésekre.
2014. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Van egy Audi A8-ad a parkolóban. Egy nap megtetszik egy suhancnak és elköti tőled úgy, hogy te csak végig nézed és semmit nem tehetsz. Na, hogy esne? Örülnél neki?
2014. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
Egy férfit sem biztatok arra, h benne maradjon egy sz*r kapcsolatban. Nem szeretem a kettős mércét.
2014. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Korábban már pedzegettem ezt a problémát, például itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__640..


Mellesleg ugyanezt gondolom én is. Amíg egy nő bármilyen mocskosságot megtesz, az normális dolognak számít, keresi az igazit, nem tud dönteni, bizonytalan stb. Bezzeg ha egy férfi teszi ugyanezt, akkor mocskos szemétláda, akinek csak a p#nci számít, utolsó szaralak, és meg kell alázni őt, kavarni kell a szart a háta mögött, feketíteni kell a barátnőknek és a többi. Természetesen a nőktől ez szintén tök normális magatartás... (irónia)

2014. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sztem egyik részről sem szemétség....sem egy nő, sem egy férfi nem köteles olyan párkapcsolatban maradni, amiben nem érzi jól magát. Az már más kérdés h ezt hogyan teszi meg. Ha megcsalással, az már szemétség...legyen nő, vagy férfi, ha meg felcsinálta, gondolkodhatott volna előre is, ha úgy érezte, nem az igazi. Az a nő, meg aki egy gyerekkel akarja a már romlott kapcsolatot elmélyíteni méghülyébb.

N/22

2014. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!