Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartanak sokan éretlenne...

Miért tartanak sokan éretlennek és idegesítőnek?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy mindig a képembe van nyomva, hogy én éretlen vagyok. Néha meg külön mondják, hogy milyen egy idegesítő személyiségem van. Ezt sosem magyarázzák meg, hogy miért (de egyszer valaki elmondta, hogy amikor örömömben sipákolok, az zavaró, azóta nem is csinálom. Mondjuk azóta meg bőgök, meg berekedek, hogyha örülök. (pl; ajándékot kapok). Szóval szerintem ez már csak nem annyira zavaró...vagy igen? Ezen hogy lehet változtatni?)

Meg gondoltam arra is, amit a testvérem exe mondott nekem, hogy idegesítően magas hangom van, és pöszítek. (nem durván, csak egy kicsit) és hadarok is. (nem direkt, nagyon igyekszem nem vinnyogni. (de van egy kifejezetten hisztis és vinnyogós lány az osztályban, na ő nem idegesít senkit.... na jó, de ,de a fiúk szeretik, a lányok meg nem mondják neki)

Nem vagyok senkivel sem rosszindulatú vagy lekezelő, erre nagyon figyelek. Homofób sem vagyok, rasszista sem, szóval semmi előítélet.

Arra gondoltam, hogy talán az kinézetemmel lehet baj, mert az nem szokványos. De azon nem szívesen változtatnék.


Aki esetleg hajlandó lenne segíteni, megtenné, hogy itt, a kérdés alatt kérdez tőlem, vagy privátban hajlandó beszélgetni, hogy utána elmondja, hogy mitől lehetek éretlen és idegesítő? Nagyon hálás lennék!


18/L


2015. dec. 31. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélgethetünk, ha szeretnél:)

18/L

2015. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!