Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 94 like a facebookon?

94 like a facebookon?

Figyelt kérdés
Nektek keves vagy sok?

2015. dec. 31. 14:36
1 2
 11/20 Blade Bone ***** válasza:
Attól függ mire jön, sima megosztásra szerintem sok mindkettőnél, képre csak a fiúknál, akik az átlag, mert a cicafiúk biztos minden képükre kapnak ennyit, mert cicalánykáknak ez a jóféle... Ami meg engem illet, baromi sok lenne, viszont k...rvára nem érdekelnek a likeok, és azt sem szeretem ha figyelnek, egy ember bőven elég, akit szeretek.
2015. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

relatív... ha van valakinek 4000 "ismerőse", akkor az semmi... de ha van 120, akkor azok tényleg az ismerősei, ha 94-en be is lájkolták :D

meg attól is függ, hogy mire... majdnem pucér képet kirak magáról egy csaj, akkor azt nagyon sokan likolják általában, és ahhoz képest a 94 nem vészesen sok...de ha kiírja, hogy éppen hány óra van, vagy valami jelentéktelen baromságot, 2 szót kiír, ahhoz nagyon sok a 94.... de amúgy meg teljesen mindegy, hogy kinek hány like van, meg mire, pont nem érdekel.... én nagyon nem értem azokat a, főleg lányokat, akik fotózgatják magukat, naponta többkép megy ki, és zavarja őket, rettenetesen ha nem érkezik rá legalább 150 like... szóval azért egy szinten túl nem érdemes mások véleményére adni... ki nem sz..rja le, hogy más mit gondol...

2015. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sok :D Nekem 80 ismerősöm van :D Nem fogadok el olyanokat ismerősnek akit nem is ismerek, vagy ha meglát az utcán akkor nem is tud köszönni. Ezekkel az emberekkel ismerjük egymást. Szóval nekem sok lenne, sőt lehetetlen hogy egy képem alatt 94 lájk legyen. De ha neked van 2000-2500 ismerősöd akkor kevés.
2015. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Koszi az ertelmes valaszokat:)
2015. dec. 31. 17:05
 15/20 anonim ***** válasza:

94 like? Ettol most tobb lettel? Kevesebb?

Na ugye. Semmi nem valtozott.:)

2015. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
:DDD nem azért kérdezem :DDD
2015. dec. 31. 18:18
 17/20 anonim ***** válasza:

A legjobb pasi, akit ismerek, olyan 30 lájk körül szokott kapni egy kép alá, egy másik aki messze nem néz ki olyan jól 170 környékén.


Szerintem a 94 átlagosnak tekinthető.

2015. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Szerintem lődd le magad!! 94 lájk? Te anyaszomorító! Erre neveltek téged?! Egyedül csak a szüleidet sajnálom hogy ekkora szégyent megkellet érniük...ha a helyedbe volnék én elköltöznék otthonról,sőt még a vezetéknevemet is megváltoztatnám. Gondolom ezek után az is evidens hogy a barátaid se fognak veled lógni,a csajod( ha van) is szakítani akar majd. Mindennap megakarnak majd verni a suliban.Egyszóval az életed innentől sokkalta nehezebb lesz,de aki 94 lájkot kap csak az meg is érdemli.........jaj de jól ki trollkodtam magam :D
2016. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Egészségedre:D
2016. jan. 1. 23:44
 20/20 anonim válasza:
Lánynak kevés.....fiunak jó...felnőttnek meg megszokott..:)
2016. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!