Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan esik rosszul amikor...

Jogosan esik rosszul amikor valaki arra nem méltat facebookon hogy visszaírjon egy üzenetre?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2015. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki, és milyen az üzenet.
2015. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
miert, kotelezo visszairni? nem mindenki a facebookon eli az eletet.
2015. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális,fontos üzenet,nem pedig mizuka van,vagy valami fárasztó tiniüzike,akkor jogos.

De persze,ha látni,hogy látta.

2015. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit akarsz valakitől, hívd fel, vagy találkozzatok. Mindig elmondom az ilyen kérdéseknél, de úgy látom, nem tanultok belőle. Hagyni kell a facebookot a fenébe.
2015. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg le kéne már szakadni arról az oldalról... túlzásba esik már a többség és felháborodik, ha valaki nem a facebookhoz nőve él.

Nem, nem jogos. Ha fontos mondandód van, vedd a fáradtságot, hogy felhívd telefonon, vagy urambocsá' személyesen közöld. Ha meg csak cseverészni akarsz, ne vedd rossz néven, ha valakinek más/jobb dolga van.

Saját tapasztalatból: azért nem írok egy mukkot se az ilyen üzenetekre, mert ha annyit írok, hogy "szia, bocs, de most nem érek rá", az sose marad annyiban, mert úgy írja a marhaságokat a másik, mintha el se olvasta volna, vagy még jobb: megsértődik. Kész vicc, de tényleg.

2015. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
van, de nem használom. több száz olvasatlan üzenetem van, leszarom... ha valaki akar valamit, akkor felhív. tedd te is ezt.
2015. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál már mondjuk hogy elfoglalt? Ha egyáltalán nem válaszol egyszer sem akkor lehet hogy nem érdekled őt. Ha visszaír de mondjuk csak 1-2 nap múlva azzal sincs semmi gond.
2015. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ismerősöm.

Én sem a facebookon élek. Nekem is van elfoglaltságom.

De mivel ezzel a barátnőmmel nem tudok csak úgy találkozni, mert kb 110 km-re lakik, így nem tudok csak úgy elmenni és személyesen találkozni vele. Ő is megcsinálja, hogy másnap válaszol az üzeneteimre, ha hívom fel se veszi, szóval valljuk azért be, elég idegesítő.

Mert annyit lehetne írni, bocs most nem aktuális.


Egy másik ismerősöm(szintén lány) ő meg az ellentettje, elvárja, feszt a vibert lessem, de ha öt percig nem írok már hisztériázik, de ha én merek szólni, a plafonon van.

Egyik sem jó.

2015. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 másodpercbe telt még a billentyűzet felugrott egy személynél onnantól kezdve, hogy felnyitottam a telefonom. Aztán pár értelmes gondolat reakció gyanánt. Nincs 1 perc az egész művelet. Aki fontos az embernek, ennyit megérdemel. Ez a véleményem.
2015. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!