Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek a természetet?...

Ti szeretitek a természetet? Baj, ha valaki nem?

Figyelt kérdés
Én valahogy nem szeretek a szabadban lenni, nyáron még ha fizetnének, se feküdnék le pl. a fűbe, mert félek, hogy valami bogár belemászna a hajamba vagy a fülembe vagy bemászna a ruhámba, amúgy is viszolygok a rovaroktól..Valamint nem szeretek túrázni se. Nem szoktam kiránduláson se fényképezgetni a tájat, bennem mondjuk egy naplemente nem kelt egyáltalán jó érzést, csak látom, hogy van, de nem érdekel. Más emberektől viszont gyakran hallom ezt, hogy szeretik a természetet, meg több ismerősöm is állandóan fényképezget, lefényképezik az eget, a növényeket, mindent. Szerintetek baj, ha engem hidegen hagynak ezek a dolgok és nagyobb örömöt jelent itthon maradni, kényelmesen, mint mondjuk elmenni mászkálni egy erdőbe?
2016. jan. 1. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége szereti, ez csak ennyiből lehet baj, én is nagyon szeretek kirándulni, túrázni, az állatokat, stb....

Volt egy párom, ő is azt mondta, hogy szeret mászkálni a természetben, ehhez képest mindig csak a plázákba járkáltunk, otthon döglöttünk.

Kiderült hogy rém közömbös volt minden ilyen iránt, úgyhogy nem is jöttünk ki végül sehogy.

2016. jan. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Legfeljebb téged nem hívnak el túrázni meg sátorozni a haverok. Na bumm. Van más program is. Én barlangászni utálok, mert félek a bezártságtól. Aki akar, az nélkülem megy. Nem vagyunk egyformák.
2016. jan. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem se nem baj ha te nem.
2016. jan. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, ameddig nem szemetelsz, nem károsítod a környezetet.
2016. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az nem baj ha nem vagy természetbejárós típus.


De nem vált ki semmi érzést belőled egy naplemente? Egyrészt azok a gyönyörű színek, másrészt meg a Nap adja az életet nekünk végülis. Ha felnézel a csillagokba, nem érzed, hogy igazán részese vagy a világnak, egy nagyobb dolognak, mint annak hogy ki mit postol facebookon? Amikor a naplementét látod, nem érzed, hogy mennyire jó hogy élhetsz, és hogy ezeket láthatod?

2016. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem igazán szoktam ilyeneken gondolkodni :/
2016. jan. 1. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, amúgy nem régóta szedek egy gyógyszert, és azt vettem észre, teljesen közömbös lett sok dolog iránt, sok minden nem érdekel úgy. Még a szagokat se érzem. :(

Meg van jópár más egészségügyi problémám is, nem lehet, Nálad is van valami hasonló probléma?

2016. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem szedek semmiféle gyógyszert szerencsére :)
2016. jan. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!