Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vicces vagy kellemetlen taxis...

Vicces vagy kellemetlen taxis emlékek? Szeretitek vagy utáljátok a taxisokat?

Figyelt kérdés
Ne írjatok taxi társaság neveket!

2015. nov. 30. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer ültem taxiban, a sofőr jófej volt. Kellemeset dumáltunk. Annyi kellemtelenség volt az egészben, hogy először nem tudták odairányítani hozzám, mivel én nagyjából még új voltam akkoriban Budapesten, és csak a buszmegállót tudtam bemondani, a taxistársaságok azokat meg nem tárolják, csak házszám alapján tudják belőni a helyet, így odébb kellett mennem egy házhoz, hogy le tudjam olvasni...
2015. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem kellemes emlékeim vannak a taxisokkal. Általában barátságosakat kaptam ki és egész úton szórakoztattak, elbeszélgettünk.

Különösebb vicces emlékem nem igazán van.

Egyszer egy nagyobb távra utaztam taxival és fél úton vettem észre, hogy nincs nálam egy garas sem. Na ez borzasztó kellemetlen volt..ott megállítottam és próbáltam elmagyarázni a helyzetet lehetőleg úgy, hogy el ne verjen :)

De nagyon rendes volt, és elengedte a tartozást. Pár hét múlva külön őt kértem a taxi társaságtól mikor újra utaznom kellett taxival és kifizettem.

Szép estét!

2015. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

A volt párom taxis. Gyűlölöm! :) Van még egy pár taxis ismerősöm, de az összes idegesítő, buta, nem lehet velük értelmesen beszélgetni. Egyébként ha közlekedés szempontjából nézzük, bunkók.


21L

2015. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A rokonságban van taxis, bírom őket. De nem ismerős taxisokkal is csak jó tapasztalataim vannak! :)
2015. dec. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!