Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen zavarodott?

Miért vagyok ilyen zavarodott?

Figyelt kérdés
Nos az van velem hogy mostanság nagyon függök másoktól.Próbálok mindig masok kedvében járni hogy elfogadjanak. Valamiért én is híres akarok lenni. Nem az a híres hogy sztár hanem pl legyen nagyon sok barátom. Amióta instagramom van és latom a barátaimat hogy van 200-300 kovetpjuk akik csak az ismerőseik nem is idegenek nekem meg van 42 ebből pár baratom vissza se kovet. Falun élek a tobbi normalis baratom varosban messze tolem ig nehez is találkozni veluk. Valamiért azthiszem hogy nem vagyok fontos. Barátnőm sem volt 17 eves vagyok es sajna jo fiú. Nem tudom mi van velem pszichológushoz azért mégsem akarok menni. Csak szeretnek ilyen hogy is mondjam hires lenni a barátok vagy az o barataik körében.

2016. jan. 2. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne mások kedvében akarj járni, hanem a sajátodéban. Ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak, különben azt veszed észre, hogy mindenki kihasznál.
2016. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!