Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőjét is szereti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőjét is szereti, zavarodott vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy ez nem múlik el, ő mindig szeretni fogja. Ha én otthagyom, akkor a következő barátnőjével együtt fog minket szeretni és ahogy látom, neki ez teljesen természetes. Kapcsolatunk elején gyakran tett összehasonlításokat, tehát például a naptól tüsszentettem és ekkor mondta, hogy " Kriszta is a naptól tüsszentett " vagy még például, hogy " Kriszta is megállt a krémeknél. Hú, de idegesített vele. " Csak " rászóltam ", a kiborulásom óta azt mondta, nem hajlandó velem erről beszélni soha többet. Azt állította, hogy nem beszélnek, mégis egyszer láttam őket beszélgetni. Engem ez nagyon bánt, de nem tudom, hogy én látom-e rosszul vagy mi történik. Nem az első kapcsolatom és voltam hasonló helyzetben, de ott könnyebben orvosoltam, itt viszont ez egyáltalán nem sikerül. Szerintetek ez normális?

2015. febr. 15. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem normális,ne is foglalkozz vele,mert tipikus gerinctelen hogy emlegeti a volt nőjét,főleg ilyen dolgok kapcsán.Nincs rád tekintettel,ennyi.
2015. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ez nem normális , mennyi ideje volt hogy túltegye magát az előző kapcsolatán ?

Lehet az az idő kevés volt neki és még nincs túl rajta ..

Ezért most inkább olyan a szitu mintha veled vigasztalódna, és te csak pótlék lennél .. Ne hagyd magad ilyen szituációból nehéz nyertesként kijönni , de ha hagyod az egészet ennyiben akkor tudja hogy megteheti ezt veled és azt fogja hinni ez téged nem zavar..

2015. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyár végén szakítottak, velem októberben jött össze, de én ezt nem tudtam. Azóta viszont már sírt is egyszer emiatt, hogy szeret és fél tőle, hogy elküldöm a volt barátnőjéhez. De egyáltalán nem értem, akkor miért van ez így. Előző barátnője szórakozott vele.
2015. febr. 15. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
ha október óta vagytok együtt és máris a barátnője után rinyál, akkor téged nem szeret.
2015. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nem említi meg, mert kiborultam miatta és nagyon összevesztünk.
2015. febr. 15. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd Őt békén.Nincs túl az exén ha még ilyeneket mond..Bár alapba nem értem minek ment bele a kapcsolatba..
2015. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem értem, mit akar tőlem. Minden nap elmondja, hogy szeret. Teljesen összezavar.
2015. febr. 15. 18:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Javítok rajt. Azt mondta, hogy ha egyszer szeretünk valakit, azt örökké szeretni fogjuk. Ez így oké?
2015. febr. 19. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!