Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesít, amikor...

Titeket is idegesít, amikor lenéznek?

Figyelt kérdés

Hosszú időn keresztül nem beszéltem a legjobb barátnőmnek a pasi-ügyeimről, de az utóbbi időben elmondtam neki dolgokat. Persze, elárulta, hogy neki más a véleménye, de eléggé lenézően... én ezt annyira utálom, amikor megnyílok valakinek, és ez a válasz. Már emlékszem, miért nem mondtam el neki soha, semmi komolyat. Konkrétan nem akartam magyarázkodni, hogy mit miért úgy csinálok, ahogy és a véleményére sem voltam kíváncsi. Most egy picit megnyíltam, de szerintem kár volt.


Ti hogy álltok az ilyen dolgokhoz?


2016. jan. 2. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem 2 okból nem idegesít.


Először is nem adok okot arra hogy "lenézzenek".

Másodszor meg szarok mások véleményére. :)

2016. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:

Hát, szerintem ezt a "legjobb" barátnőt ideje lepattintani. Valószínűleg irigy és/vagy féltékeny és/vagy kisebbrendűségi érzése van. Vagy egyszerűen tényleg lenéz.

Komolyan ő legjobb barátnőd?

2016. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez van ha vki ilyen hülye.

Minek nyilsz meg ilyen dolgokkal a bnőd felé ha tudod hogy egy barom? :/

2016. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Nem merek senkinek sem elmondani semmit sem magamról, épp ezért kb nincs is olyan ember aki igazán ismerne. És fél éve elmondtam dolgokat az egyik barátnőmnek (nincs legjobb barátnőm, csak nagyon jó barátnő) és addig nyaggatott amíg elmondtam neki. De szerencsére nem nézett hülyének, mert ő is kicsit fura, és így megnyugodtam. Bár nem értette a gondolkodámódomat, de rámhagyta. És van még egy nagyon jó barátnőm, aki kbtökéletes, neki meg végképp nem mertem elmondani. De végül megtettem. És csodálkoztam is, mert ő viszont egyetértett velem dolgokban. Pedig pont belőle nem néztem volna ki. És most kicsit jobb, hogy elmondhattam ezeket a dolgokat, de ettől függetlenül és is nagyon félek hogy ha lenéznek, ezért nem szoktam megnyílni. És tudom, nem kéne vele foglalkozni, de ilyen vagyok. Ennyi. És mindenki más, nem mindenkivel fognak egyezni az ízléseid, de akkor legalább a másik fogadjon el úgy ahogy vagy, és nekritizáljon, mert azt utálom.

(Lehet kicsit hosszú lett, bocsi) :D

16/l

2016. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1-es, szerintem akármennyire is szent életű valaki, mindig lesznek olyanok, akik lenéznek majd, mert nem az ő szájízük szerint kezeltél valamilyen ügyet, nem igaz? :) Attól még nem biztos, hogy igazuk lesz, de szerintem ezt nem lehet kivédeni 100%-osan.


Többieknek: ezentúl szépen visszafogom magam megint. :D Erőlködött, hogy barátnők vagyunk, meg ő is el szokta mondani az ilyen dolgait, akkor én miért is nem? És ekkor adtam be a derekam. Kár volt. Remélem, értitek, hogy nem az zavar, hogy más a véleménye, hanem ahogy előadja, azzal a jó nagy adag lenézéssel. :/


És köszönöm mindenkinek a választ. :)

2016. jan. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!