Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtámadott egy AUTISTA. Mit...

Megtámadott egy AUTISTA. Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Kezdeném a legelején. Barátnőm akivel 3 hónapja együtt vagyok most látta elérkezettnek az időt arra, hogy elvigyen magához. El is mentem nagy boldogan örültek a szülei nekem. A 13 éves fiú autista testvére Robika is "úgy-ahogy" kezet fogott velem. De a beszéde nagyon fura volt nem is tudom milyen szavak lennének rá a megfelelők talán a "nyálas, nyávogó, kényes" alig érteni mit mond. RA házban "van egy számítógép ami csak a Robikája." Észrevettem, hogy Ha az anyukája oda akar ülni addig az apjának el kell terelni Robika figyelmét. Robika mindent megkap 13 évesen van benne vagy 80 kg egész nap chipset zabál, tv-t néz, mindenért nyávog és a szüleire természetesne nem hallgat. Ha az apja kiborul és finoman nyakonvágja Robika teljes erőből az apjának ront. Az én meglátásom szerint HIÁBA FOGYATÉKOS akkor sem kellene elkényeztetni ettől csak még rosszabb lenne neki. Szegény barátnőm meg mindig fél tőle, mert ha Robika neki megy vagy csak olyna kedve támad akkor szaladnia kell előle. Mellette persze mikor első alkalommal mentem oda, akkor mielőtt bemutatta nekem Robikát az anyja végigsztárolta, hogy jaj Robika ilyen meg olyan erős, nálad is válasabb (hozzáteszem én 185 cm és 80 kg vagy 4 éve thai és kick-boxolok) szóval egyáltalán nem tudott rámijeszteni vagy nem is tudom mi volt ezzel a célja.) Ám mikor második alkalommal mentem és csak barátnőmmel ketten voltunk otthon náluk akkor odaültünk ROBIKA GÉPÉHEZ hazajöttek ő ezt pont meglátta. Erre vinnyogva nekem jött és ráfogott az én kezeimre, amire én reflexből lehajítottam az ágyra a kis "Robikát". Erre szalad be az anyja, hogy "Jaj Robika, ne bántsd Tomit." Gondoltam magamaba a gyász se fél tőle. Erre Robika visítva feulgrott az ágyról nekem rontott én meg kihajoltam és torkonvágtam aki visszaesett az ágyra. Erre az anyja, közénk állt, hogy "jaj Robika ne bántsd Tomit." Mondom magamba, hogy ez az asszony hülye....erre a barátnőm berángatott a szobába, hogy hagyjam hagyjam. De kintről hallottam ahogy vinnyogva mondja a magáét. Mondom barátnőmnek én kimegyek. Mondja ne ne ne menj ki. Mondom jó. Erre utánna bejön az anyja, hogy béküljek ki Robikával menjek oda és had csapjon rá a kezemre kettőt. Mondom mivan? Elkezdi, hogy megbeszélte Robikával és akkor kibékültök. Mondom magamba ezek hülyék. De mondom jó kimentem és belementem. Rácsapott kettőt a kezemre és annyiba maradt,de akkor is már állt volna felfele az anyja úgy szólt rá, hogy jaj RObika nem nem szabad és közbe az anyja tömte a gyerek szájába a chipset. Mondom öööö oké.....Úgy vagyok vele ha még egyszer megyek és ezt fogja csinálni én tuti lecsapom. Tudom hogy beteg, de nem olyan fogyatékos, hogy ne tudjon járni vagy rohamai lennének vagy valami. Én úgy veszem észre, hogy csupán rohadtul el van kényeztetve. Nagyon-nagyon.....

2016. jan. 2. 19:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
Gyökér vagy. A lány helyébe tuti szakítanék veled.
2016. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lenne már gyökér?:D Hát én végig nevettem az egészet. Köszi hogy leírtad.;DDDD
2016. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
88%
Sztem hagyd ezt a csodálatos családot a pics@ba :D
2016. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Bárki bármit is mondjon és is így cselekedtem volna .

Mást nagyon nem is tehettél volna .Van amire mentség a betegség de mindenhol vannak határok .A szülők is hibásak azért .0 rosszindulattal de ezt kifogtad :)

Remélem ez nem lesz akadálya a kapcsolatotoknak kitartás .

2016. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Ez nagyon gáz, az anya se százas...
2016. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Ezt muszáj megosztanom a FB-on! Nem lehet annyira önző, hogy ezt a. Történetet nem teszem közkincsé! Könnyesre röhögtem magam.. :D
2016. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
😂😂😂Anyuka se komplett az biztos.
2016. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! :)

Akkor ezek szerint jól tettem. Hát az az igazság azóta kiábrándultam a barátnőmből, mivel ő is őt védi. Persze megértem, mert csak a testvére, de azért az én nézőpontomat is megérthetné. Legalább egy kicsit.

A vicces hozzászólásokat is, mivel így külső szemmel én is nevetnék rajta :D de mivel én vagyok ebben az egészben benne így nem igazán tudok...

2016. jan. 2. 20:07
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

Tisztában vagy vele, hogy mit jelent az autizmus???

Ha az én öcsémet "vágod torkon" alap, hogy nem lennél a pasim, másrészt letépném a tökeid. Anyuka helyében szintén. Ez csak valami poén, hogy ekkora tuskó vagy?!

Robika szellemi "fogyatékos", Te meg érzelmi...

:(

2016. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%

Kiábrándultál a barátnődből mert a FOGYATÉKOS testvére máshogy viselkedik mint az egészségesek? Az a fiú most kamaszodik, és a kamaszkori érzelemváltozások teljesen máshogy jönnek ki rajta mint az normális esetben történne.

Mekkora egy f¤sz vagy, remélem sose lesz senki aki szívből szeretne.

2016. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!