Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a hirtelen haragomról?

Figyelt kérdés
Orvosilag ugyan nem bizonyitottan, de bipoláris zavarom van (aki nem tudná, ez pillanatok alatt végbemehető, nagyon szélsőséges hangulatingadozás). Ennek tudom be, hogy egy pillanat alatt képes vagyok valakit vérig sérteni, és ordibálni vele. Majd 5 perc múlva ám visszafordithatatlanul, de nagyon megbánni. Hogyan tudnék uralkodni magamon? Sokszor sajnos Édesanyám az elszenvedője, mikor később rájövök, hogy már ezredszerre is csak nekem akart jót.
2016. jan. 4. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez nem bipoláris zavar. Csak egy átlag hisztérika vagy. End of story.
2016. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem bipoláris zavar. A bipoláris zavarban a hangulatingadozások nem percek/másodpercek alatt játszódnak le, hanem periódusokban, és egy periódus akár hónapokig is tarthat.
2016. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sok benned az elfojott feszültség csupán, próbáld levezetni sportolj ,ordíts,csapkodj párnát amikor senki se lát stb.
2016. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
vannak dührohamok innkább a türetszinddromába lehet sorolnbi nem akarod de mégis goromba vagy vagy csúnyán beszélsz...
2016. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Topor G válasza:
Szerintem mégiscsak kéne konzultálni hozzáértő szakorvossal. Lehet, néhány órás beszélgetés feltárná a valódi okokat és akár egy enyhe gyógyszer is segítene. Ez most nem piszkálás, hiszen ma már minden apróságra gyógyszert ("táplálékkiegészítőt") szednek, sokat segíthetne rajtad és a környezeteden is.
2016. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tegretor cr 400 mg
2016. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!