Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki azt mondja moslék dolog...

Aki azt mondja moslék dolog megütni egy nőt, azzal soha nem történt komoly dolog, ami indokot adhatott volna rá?

Figyelt kérdés

Évekig azt gondoltam velem nem történhet meg ez, mert azután kezdtem el ismerkedni úgy komolyan akárkivel is, amikor már felépítettem magam körül egy falat, amit ha megmászik a csaj, akkor övé lehet a lelkem is. Ezidáig azt hittem hogy elég visszatartó erő hogy van egy morbid fizikumom a testépítésből adódóan, tehát nem gondoltam arra hogy bármelyik nő is palira mer venni, mert könnyen kiszámítható mi lett volna belőle.

Kavartunk egy csajjal, mindig a sarkamban volt, nekem szinte nem volt semmiféle erőfeszítésem felé, utána ezt követték a szokásos érzelmek, egész nap eszembe volt, a munkára sem figyeltem nagyon, vágytam rá.

Végül az lett hogy bírta az előző nélkül, ezért úgy látta jónak ha megtart mindkettőnket..... Ezt kiderítettem, meg mindent ami érdekelt, majd le**rtam a fejét, kérdezi hogy mi a bajom, mondtam neki hogy melyikőtök fogja elmondani hogy mi a szitu, Te vagy a csávód, erre csak mosolygott és lehülyézett, ekkor löktem neki a falnak, tenyérrel a feje mellé ütöttem, elmagyaráztam neki vagy neki áll és elmondja vagy a következő a feje lesz nem a fal.

Amit hallani akartam azt elértem, és úgy gondolom aki nem papucs, az igen is odacsap az asztalra.


2016. jan. 6. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a nő nem verekszik addig ne verekedjen a férfi se.

Én ezt így tartom.

2016. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annyira hihetetlenül szánalmas ez a hozzáállás. Mi jogod van te neked akárkit is fizikailag bántalmazni? Hm? Mérges vagy? Jó, oldd meg magadban. Igenis így leszel te papucs, hogy nem tudod kezelni a dühödet, és inkább teret engedsz neki. Mondd el neki szóban, hogy mi az amit tudni szeretnél. Megfenyegeted? Nekilököd a falnak? Térj már észhez.Igenis történt már velem is olyan, hogy átvert egy nő. Olyan is volt már, hogy nagyon csúnyán és visszataszítóan beszélt velem. Ideges voltam, de van bennem önuralom. Benned nincs. Gyáva vagy.
2016. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az mindig csicska dolog, ha a nálad gyengébbet fenyegeted, bántod. Akkor vagy tökös legény, ha a nálad 2x nagyobb faszival keménykedsz így.
2016. jan. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi dolog már velem is volt, de eszembe se jutott volna megütni a lányt. Még mondták is mások, hogy a helyemben megütötték volna (főleg lányok), mert ugyanis én is a szívemet-lelkemet odaadtam egynek, de megcsalt. De amint ez kiderült, csak otthagytam szó nélkül, azóta pedig mással vagyok, olyannal, aki megérdemli a szeretetemet, és ez a régi dolog eszembe se jut már. Semmivel nem lennék előrébb, ha megütöttem volna, sőt, inkább magam előtt lenne ez egy negatív bizonyítvány. Minek üssek meg másokat? Max. önvédelemből tenném ezt, de akkor is férfit ütnék, a nőt lefognám. Sokszor megsértik egymást az emberek, de normális ember tudja ezt magában kezelni, csak a primitívnek jut eszébe az erejét fitogtatni egyből. Attól nem lesz igazad, hogy megütöd, ez csak rólad állít ki szegénységi bizonyítványt.
2016. jan. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
A férfiak miért akarnak mindenáron nőket ütni lol? Mi a franc bajotok van?
2016. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdezőn kívül mindenki elítéli, hogy nőt bántsanak a férfiak... Nem értem az utóbbi hozzászólást.
2016. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem másnap visszament a másik pasival és odacsapott egyet a fejedre.
2016. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kavartunk egy csajjal..."

Már ez a szó unszimpatikus, ezek után nem csoda, hogy idáig fajultak a dolgok.


"...erre csak mosolygott és lehülyézett..."

Ha az elején nem, legeslegkésőbb itt megkaptam volna, amit hallanom kellett, innentől kezdve levegő a lány, mondhat akármit. Hozzálökni a falhoz... ez nem papucs jellemre vall? Vagy részedről teljesen átgondolt lépés volt - mondhatni előre megfontolt, nem pedig hirtelen felindulás?


"...aki nem papucs, az igen is odacsap az asztalra."

Aki nem papucs, az nem hagyja magát belerángatni az ilyen játszmákba. "...utána ezt követték a szokásos érzelmek..." - például ilyenkor is nyitva tartja a szemét.

2016. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod, en nokent az ilyen gondolkodasmodot, mint neked van kerdezo, szanalmasnak tartom. Onnan, hogy egy ferfi bantalmaz egy not, vagy csak a fizikai erejet fitogtatja, szamomra mar nem ferfi. Nem tudnam tobbe tisztelni.


Viszont az onuralom kivaltja belolem a tiszteletet, nagyon is.

2016. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felbosszanthat egy politikus is, egy rendőr is, de nem ütöd meg, mert tudod hogy börtönbe kerülsz. Senkit ne üss meg, mert nem szabad a fizikai erőfölényedet használni ahhoz, hogy megbüntesd.
2016. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!