Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erre van megoldás? Csak...

Szfeo kérdése:

Erre van megoldás? Csak komoly emberek válaszoljanak.

Figyelt kérdés
Pár napja reggel arra keltem(6kor),hogy épp lepisál a részeg szobatársam.Elősször fel sem fogtam mi törtenik.csak felkiáltottam és valami furát éreztem a testemen.Kellett 1-2 perc mire felfogtam mi is történt.Tusolás után fogtam egy liter tejet meg a cigim és el is tüntem minél messzebb.Annyira szégyeltem magam hogy legszivesebben a Dunába ugrottam volna.Azóta már megbeszéltem a dolgot a szobatársammal de valamiért a történteket nemvagyok képes a tudatalattimba söpörni.Minden eddigit sikerült de ezt nemvagyok képes.lényegében eltudon nyomni a szégyenérzetet de a testem mást mond.a kezemet nemvagyok képes 100%ig uralni.kicsit remeg.főleg ha emberek közelében vagyok és eszem például.kedvem sokmindenhez nincs.koncentrálni sem tudok nagyon mert könnyen elkalandozok.pár alkalommal még úgymond halucináltam is.Más emberekkel sincs sok kedvem beszélgetni.Hogy tudnám ezt elfogadtatni magammal hogy ne érezzem szánalmasnak minden egyes pillanatomat?
2015. nov. 11. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Én komoly ember vagyok és azt tanácsolnám, hogy a szobatársadat hagyd helyben, hogy bekerüljön Magyarország egyik egészségügyi intézményébe (ez nem bűncselekményre való felbujtás volt csak egy szerény vélemény :D-jobb a békesség). Ezt el sem tudom képzelni, hogy nem toroltad meg. :D
2015. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelentsd föl.
2015. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nemvagyok az a verekedős tipus de mondtam neki hogy majd kap egy meglepetés maflást,csak még előbb gyúrok rá egy két hónapot.De szerintem attól sem leszek igazán jobban ha megütöm.Esetleg más javaslat?(de ez az érzés,mintha kiszolgáltatott lennék mindenkinek,mintha hátulról megerőszakoltak volna az aranyeremmel együtt)
2015. nov. 11. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, már korábban is megvolt ez a kézremegés, szégyenérzet? Csakmert én úgy látom valszeg ezekre vagy érzékeny. Mindenesetre szobatárssal azért beszéld át alaposan hogy ez neked hogy esett, és azonkívül hogy részeg volt, mi motiválta, miért érezte úgy, hogy ez jó ötlet?

Ha a többi tünet most emiatt felerősödött, de amúgy már régebben is meg volt, szerintem érdemes lenne pár alkalommal elmenned pszichológushoz. Sok egyetemen még ingyen is igénybe vehető. Én is jártam, mert ez a szégyenérzet dolog nagyon meghatározó volt az életemben. Jó lenne szakemberrel átbeszélni hogy miből táplálkozik, hogyan éled meg, mert az élet további részére nézve adhat jó szempontokat és tippeket. Ebből a megfontolásból, mondjuk még magánhoz is megéri elmenni ha félre tudsz tenni rá pár hónap alatt egy kis pénzt.

2015. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A tünetek megvoltak eddig is.a kezem eddig akkor remegett mikor ideges voltam de emígy nemigen.a szégyenérzetem viszont kitudtam egyensúlyozni de ez most nagyon lehuzott.a részegséget viszont lehet rosszul fogalmaztam annyira részeg volt hogy nem is tudta mit csinál.másnap nem is emlékezett rá hogy megtörtént volna.
2015. nov. 11. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Realizálj.

Te semmit se tettél, miért éreznéd magad szégyenben?

2015. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nemtudom.Mégis lelettem pisálva.

Valamely módon már lerendeztem magamban de a testem nem fogadja el ezt a féle választ/hozzáállást.

2015. nov. 11. 19:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Vágd le a férfiasságát.
2015. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
v. heréld ki.
2015. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hugyozd le te is alvas kozben 1-1 :D


vagy bele az uditos uvegebe es nezd vegig ahogy megissza.


Mondjuk en elvertem volna őt.

2015. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!