Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24 évesen lehet valaki bölcs?

24 évesen lehet valaki bölcs?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem olyan dolgok fogalmazódnak meg a fejembe amiket egy 24 éves fiatal álmába se képes összerakni az elméjébe. Néha magamon is elcsodálkozok, hogy olyan mondatok, érzések, cselekedetek vannak bennem ami nem vall egy 25 éves tinire. Sajnos elég sok hátrányom van ezekből, mert a jó pár barátom kiközösítettet csak azért, mert emberibben álltam dolgokhoz. Lehet más is így van vele, de olykor különlegesnek érzem magam. Nem jöttem rá mi tett engem ilyenné, de megfogalmazódott az is bennem, hogy egy nap leülök és írok egy könyvet. Igaz még fogalma sincs miről fog szólni, de úgy érzem rengeteg dolog van amit másokkal is megszeretnék osztani. Éreztétek már, hogy másabbak vagytok a többségtől?

2016. jan. 8. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze ha sokmindenen átment az a 24 éves illettve eléggé tanult vagy születetten magas intelligencia akkor lehet bölcs
2016. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen 25 eves tinirol beszelsz, joember?
2016. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, nehogy belebolondulj az önimádatba azért :)


Lehet valaki okos és intelligens, de a bölcsesség egy egész más dolog.

2016. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"25 éves tini"

Itt minden kezdeti elismerésem el is tűnt...

2016. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Éreztétek már, hogy másabbak vagytok a többségtől?"


- Van ember, aki nem ezt érzi?

2016. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25 éves tini? Akkor én 45 évesen most kezdtem a középsulit elviekben, jó tudni. .. és igen, lehet valaki bölcs. Aki tanult, sokat átélt, az a korához, sőt idősebb középkorú embereknél is bölcsebb lehet.
2016. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet. De nem éppen gyakori!!!
2016. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25 éves már felnőtt férfi
2016. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy kiközösítettek a suliban, vagy hogy sehová sem tudtál beilleszkedni nem jelenti azt hogy túlérett géniusz vagy, vagy mélyenérző empatikus bölcs.


Tíz emberből tíz érzi úgy hogy más mint a többség. Tíz emberből kilenc gondolkodik el a könyv íráson. A számokat a seggemből húztam elő, de a lényeget érted: ezek nagyon általános dolgok. Ettől nem leszel filozófus, vagy egy alternatív gyöngyszem a plebsz között.


Szerintem valamit kompenzálni akarsz ezzel a butasággal. Nyakam tenném rá hogy alacsony az önbizalmad, nincs sok barátod, nem volt még komoly kapcsolatod, és egy csomó szar dolog ért életedben. Mint a többi Gyakoris önjelölt értelmiségit, aki ide jár simogattatni az egóját.


Ha ne adj isten igazam van, gyakorolj egy kis önkritikát.

2016. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van,aki 42 évesen sem bölcs...
2016. jan. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!