Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen lelkületü...

Szerintetek milyen lelkületü az aaki 10 évesen azzal szórakozott hogy egereket folytott vízbe? :S Én soha nem lettem volna erre képes. F

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Juses!! Hát borzalmas! Úgyhogy, pls. Reméljük kinőtte ezt. A "fojtani" ige pedig így írandó. :)
2015. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
beteg
2015. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen emberek betegek. Egy normális 10 éves már fel birja fogni, mi a különbség élőlény és tárgy között és még viccből sem öl meg semmilyen állatot. Ez a gyerek nem normális, ha ezzel szórakozik. Én ezek után már inkább őt fojtottam volna vizbe. Úgyse kár az ilyenekért.

(Bocsi, ha az utolsó pár mondatom picit erős volt, de az ilyenek nagyon fel tudnak idegesiteni...)

2015. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megharagudott a Tom és Jerryből a Jerryre?:(
2015. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már felnőtt ember. de azt mondja hogy "az egér egy kártevő és egy ki.szott rágcsáló"
2015. dec. 11. 21:14
 6/8 A kérdező kommentje:
azt üzeni csak egy egérről volt szó, és hogy ő csak hozzá segített ahhoz hogy kevesebb egér legeyen azzal hogy lenyomta a víz alá hogy fulladjon meg.
2015. dec. 11. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Több ilyennel is találkoztam aki embertelen dolgot művel és utána a saját elcseszett értékrendje szerint megmagyarázza.

Az én szememben ő egy értéktelen kártevő aki szenvedést hoz csak a világba. Ha ilyen indokom van akkor én is kinyírhatom?

Komolyra véve szót az ilyen szóból nem ért. Ha megverjük akkor sem érti meg mit csinált rosszul, de legalább lesz ami visszatartja. Én egyszerűen az ilyet megverném. Egy tíz éves se hülye már(aki), de ha felnőtt ember is szórakozásból csinál ilyet azt is simán el kéne kapni és szájba rúgni/verni hangulat szerint.

2015. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegényke:( akár kártevõ, akár nem, vízbe folytani egy állatot bizarr és nem normális dolog. Mi is egy ideig "kínoztunk" a bogarakat, de azért nem öltük meg õket. Nem mellesleg mi ovisok voltunk. 10 évesen azért már elvileg érettebb az ember. De összességében nem biztos, hogy õ mentális beteg vagy ilyesmi. Lehet, hogy csak egy kíméletlen, szadista valaki, aki csak a saját értékrendje szerint, makacs módon él. ha ez nem fajul el, nem fog különösebb problémát okozni.
2015. dec. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!