Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek beszédesebb?

Hogyan legyek beszédesebb?

Figyelt kérdés
Sok mindenben segítene ha beszédesebb lennék(ismerkedés,hosszabb beszélgetések) de legfőképpen a csajozásban.Van hogy egy csoport összeül beszélgetni,akár élőben akár facebookon és én alig tudok valamit bemondani.Na jó beszélek azért nem úgy van hogy nem szólalok meg de nem sokat és nem vagyok megelégedve vele.Nem azért mert zárkózott vagyok hanem egyszerüen feleselegesnek,unalmasnak találom amit mondanék és inkább nem mondom.Mert kaptam már olyat emberektől hogy unalmas vagyok és ez lerombolja az önbizalmam :/ valaki segitene ebben privátban?
2016. jan. 9. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
(Bocs, hogy ne privátot írok). Én is csendes típus vagyok, viszont ha olyan a téma, ami érdekel, akkor nagyon is bekapcsolódom. Szóval szerintem nem mindegy, hogy kik és miről beszélnek.
2016. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyi a baj csak, akkor ne gondolkodj, mondd ki amit akarsz, akkor is ha unalmas, felesleges, a legtöbb ember pont ilyenekről beszél mindig.
2016. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. válaszolónak szólva: PONTOSAN!
2016. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem csendes típus vagyok,de én mindent kimondok.Van,hogy akkora baromságokat,hogy a beszélgető társaim csak néznek,vagy kiröhögnek,de túl kell lépni rajta.Eléggé önbizalom romboló,az igaz,de nyugodtan beszélj.Csak meg kell találni azokat,akikkel közös témátok van és jól érzed magad velük.
2016. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!