Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk nektek bejön, a szögletes...

Fiúk nektek bejön, a szögletes arcforma egy lányon? Kb mint Angelina Jolie szögletes arcformája? 20/l

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Totál nem azt fogom nézni, hogy szögletes, kerek vagy hosszúkás... legyen szép az arca úgy ahogy van és meg vagyok elégedve.
2016. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bejön a karakteres arc.
2016. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól áll.A vonzalom nem így működik, nem lehet általánosítani.Jártam úgy egy csajjal nemrég hogy nem tetszett de mikor 5 centire voltunk egymástól olyan kémia dolgozott köztünk hogy kalapált a szívem. :)
2016. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Hm, sok amerikai színésznőnek hasonló jellegű arca van, ezt megfigyeltem, gondolom Hollywoodba ez nagy pont, ha valaki ilyen.

Nagyok kitűnik pl Keira Knightley.

Amúgy nem, sajnos nem jönnek be az ilyen lányok, inkább a kerekebb arcúak éppen ezért.

2016. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem bejőn szerintem szép. Nekem bejön Angelina Jolie, de Cate blanchett is. Emelett Stana Katic is.
2016. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!