Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti mit tennétek ha egy...

Lányok ti mit tennétek ha egy rablás/támadás után meztelenül kellene elhagynotok a helyszínt?

Figyelt kérdés

Most pl több német nagyvárosban volt, hogy letépték nőkről a ruhát és fogdosták őket meg videózták meztelenül. Nem tudom a pontos részleteket, hogy utánna ruha nélkül menekültek -e el vagy visszakapták.

Meg ilyen itthon is történt már régebben is, hogy pl elvették az értékeit egy csajnak és a ruháit is majd elengedték.

Ilyenkor mit lehet tenni?


2016. jan. 10. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Engem már próbáltak megerőszakolni, lassan egy éve.

Az egyiket arcon vágtam a saját késével, a másiknak pedig átvágtam a trapéz izmát.

2016. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ha az életem félteném mindegy volna hogyan de menekülnék, meztelenül is, nem várnék arra hogy visszaadják a ruhámat...
2016. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy munkatársnőm aki mesélte pont nem olyan rég hogy őt 18 éves korába 4 évvel ezelőtt meg akarták erőszakolni, csak szerencséje volt és elbírt szaladni előlük még időbe. De mondta hogy akkor épp nyár volt csak egy nyári ruha volt rajta meg alatta bikini a nyári ruháját szó szerint levágták róla a bikinijét meg letépték akkor lefogták és fogdosták őt, és azért bírt elmenekülni mert ketten voltak az egyik a háta mögé szorította a kezét másik meg épp vetkőzni készült, a munkatársnőm talppal sikerült a legkényesebb pontba rúgnia a csávónak, a másikat meg pont akkor lökte meg amikor vette le a nadrágját és azzal szerzett előnyt hogy elesett amikor próbált utána szaladni, a másik meg amikor felállt akkor a társába esett el, és akkor hihetetlen gyors szaladással és hatalmas mázlival az volt a szerencséje hogy a kihalt utcába volt egy autós aki egyből megállt és segített neki. Az illető aki megállt nő volt olyan 40 év körüli aki egyből hívta a rendőrséget, a rendőrök akik kiértek az egyik illetőt aki az utca végén volt még éppen mert ott állt az autója és inkább várt de a rendőrök kiszúrták hogy az egyik még a környéken lehetett mert kérdezték a lánytól hogy hol történt a dolog és akkor egyik a társával mert 3 rendőr ment ki egy autóval mentek a helyszínre körül nézni hátha megtalálják a ruháját amin lehet nyom illetve figyelni a helyszínt. Mivel nemi erőszak konkrétan nem történt csak bántalmazás és erőszak kísérlete így a csaj ügyével konkrétan túl sokat nem bírtak kezdeni, De kiderült hogy a két illetőnek már nem ez volt az első ilyen balhéja, mert volt már rablás, több bolti lopás, akkor nemi erőszak is volt, illetve súlyos testi sértés. A másikat meg gépkocsi lopás miatt is keresték már. A csaj mondta hogy neki irtó nehéz volt ezen túl tennie magát pedig konkrét erőszak nem volt mert nem hatoltak be csak akartak, és nem az a pánikoló típus mert rajta utólag jöttek ki a történtek ő meg arra lett tanítva hogy minden esetben próbáljon védekezni. Azt nem tudom hogy került az utca végén lévő mezőre nem mesélte de mondta nekem amikor beszélgettünk hogy ő neki ez volt a legdurvább dolog az életébe amikor vad idegen férfiak vetkőztették meztelenre és úgy kellett elmenekülni előlük. És mondta hogy ha nem lett volna arra autós akkor menekülés közbe kitudja meddig kellett volna meztelenül menni hogy haza érjen, vagy olyan helyre ahol segítenek is neki egyáltalán.
2016. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék amerre látok és segítséget kérnék úgy ahogy vagyok. Akkor ha csak simán elrabolnának, bántalmaznának és mindenem elvennék még a ruháimat is, akkor utána amint elengednének vagy megtudnék lécelni akkor nem az lenne az első dolgom hogy felöltözzek hanem mennék úgy ahogy vagyok és ennyi. Így több esélyem lesz elmenekülni és ha kiabálva menekülnék az utcákon akkor valaki csak felfigyel rám és hívja a rendőröket vagy ő maga nyújt segítséget.


Szerencsére eddig soha nem volt példa erre. De hallottam pár évvel ezelőtt hogy egy fiatal csajt a nyílt utcán fenyegettek meg késsel hogy adja át az értékeit, és utána a ruháit is levetették vele majd mindent elvettek tőle, a csaj teljesen meztelen volt az elkövető meg mindenével elmenekült.

2016. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amindenit, azért ez nem piskóta :OO


Hol történt egyébként ez a 2 történet? Pesten? Külvárosban? Vidéken?


Utolsó, azt lehet tudni h a ruháit miért vették el? Utánna hova ment?

2016. jan. 14. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem, csak kíváncsi vagy, nem perverz.
2016. márc. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!