Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, a gondolataim...

Mit tegyek, a gondolataim teljesen felemésztenek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen egy olyan világot kreáltam magamban, amiben egy szerencsétlen, semmirekellő alak vagyok, aki bármit is tesz nincs értelme. Azt már elkönyveltem magamban, hogy nekem társam nem lesz az életben (ilyen felfogással mégis hogy lehetne), de mostanában már egyre jobban rettegek attól, hogy munkám sem. Egyszerűen a gondolat is aggaszt, hogy nekem bármit is kell csinálnom, miközben vágyom arra, hogy valami hasznosat tegyek, hogy legyen értelme az életemnek. Nincsen semmi tervem a jövőre vonatkozóan, következő félév az utolsó előtti a suliból és vége. Utálom magam, hogy ilyen vagyok, többször gondoltam már arra, hogy mi lenne ha kiugranék az ablakon, de ezt nem tehetem meg anyám miatt. Nem tudom ebből, hogy tudok kijönni...próbáltam a kondit, le is fogytam, egyik sem segített...és egyre rosszabb...társasági életem nincs legalábbis olyan értelemben, hogy összejárni valahova beszélgetni vagy akármit csinálni kb 5 éve, és már nem is nagyon merek sehova menni
2016. jan. 11. 14:27
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként már testi bajaim is vannak: magas pulzus, rossz alvás, idegi kirohanások (kb hiszti, hogy mennyire szar minden), végbélgörcs néha, természetesen elhízás is
2016. jan. 11. 14:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a munkával kapcsolatban nem attól rettegek, hogy valamit dolgoznom kell, hanem attól, hogy nem fogok tudni normálisan mert szerencsétlen vagyok
2016. jan. 11. 14:34
 4/7 A kérdező kommentje:
20-as éveim elején járok
2016. jan. 11. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el magadban hogy nem vagy szerencsétlen.


Utána kezdj úgy egy napot hogy nem vagy szerencsétlen.Beszélgess a környezetedben lévő emberekkel hívd el őket xy helyre legyetek együtt szerezz barátokat.Igazából a lényeg hogy kezdj úgy egy napot hogy jó lesz és hogy nem vagy szerencsétlen döntsd el hogy a következő nap jó lesz.;)


Nem biztos hogy nem mersz elmenni sehova lehet hogy csak megszoktad hogy nem nagyon jársz el és ezért furcsa lenne.

2016. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bar joval fiatalabb vagyok nalad, megis ismeros gondolatok ezek, amiket leirtal. Szintén jelen vannak mar nalam is ezek a tünetek: alvaszavar, de olyan szinten, hogy 5 nap alatt sikerult 9 orat aludnom osszesen, par honapja elegge meghiztam hirtelen, (7 kg) aztan most meg hopssz, jott egy szerelmi banat is es minusz 5 kg le. Szoval igen, hasonlo cipoben jarunk azt hiszem. De en ugy erzem sikerult a valtozasok utjara lepnem, elkezdtem onkenteskedni egy menhelyen, szoktam aprot adni a raszoruloknak, s bar tudom nem nagy dolog, de emiatt a csopp jotékonysag miatt is mar ugy erzem, volt ertelme felkelni. Lehet hulyeseg, de jogazni is eljarok, ami olyan szinten kikapcsol, hogy orak utan, mintha uj ember lettem volna, ugy erzem. Gitarozni is elkezdtem tanulni, es bar nem megy valami jol, mert nekem botfulem van, de latszik a fejlodes, es mar csak ezért is ugy érzem, nem vagyok reménytelen eset, és kezdenek a dolgok egyensebe jonni. Neked is ezt javaslom, relaxalj, jotékonykodj, zenélj, és higgy onmagadban. Nem baj ha hibazol, mindannyian azt tesszuk neha, de ha nem adjuk fel, idovel sikerulni fog.
2016. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2016. jan. 11. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!