Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lény vagyok? A mai kor...

Milyen lény vagyok? A mai kor halandóit nem veszem figyelembe, de ha mégis, akkor a gondolataim erejével számolok le a nekem nem tetsző emberekkel.

Figyelt kérdés
Ne lepődjenek meg kérem, de hatékonyan működik, és nem vagyok büszke rá, de nem bírom elviselni, az ostoba, irigy, szánalmakat, és így ártok nekik, ha szükségét érzem!

2013. jún. 11. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

szimplán rosszindulatú és lealacsonyító vagy, és ennek ilyen formában adsz hangot (amihez történetesen nincs jogod) ha valakinek a te értékrended szerint nem megfelelö az "Ostobasága"..

milyen mai kor halandóit, mi ez egoizmus felsőfokon? leszámolok" mi vagy te Hádész? önkritikát tanulj először.

De megsúgom.. azzal,hogy ezt a kérdést feltetted, és igy vélekedsz másról,még ha csak nem is tetszik neked, az olyan szép képet fest le rólad,hogy egy buta embert is többre tartanak emberileg.Én biztos többre tartanék egy irigy vagy ostoba embert, amelyek ugye a személyiség részei lehetnek,leggagykoribbak ráadásul,ahogyan a butaság a felelötlenség és miegyéb, mint egy olyan valakit aki már a kérdésben is nagyobbra tartja magát mint Xerxész.

2013. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érsz kevesebbet mint egy buta ostoba vagy irigy ember. Biztosan sok sérelem ért. Ők megmaradnak butának, fejezd be a gondolatgyilkolást. Nevess a szemükbe. Foglalkozz azokkal akik még érnek valamit. Foglalkozz magaddal. Ismerd be a hibáid és változtass rajtuk, hogy még jobb legyél.
2013. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bruce_Wayne ***** válasza:
100%
valószínűleg megszállt egy goauld :D
2013. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapból azzal kezdem, hogy nem olyan vagy, mint amit lefestettél!

Ha valóban az lennél, akkor leszarnád, hogy nekünk válaszolóknak mi a véleményünk rólad!

Arról ne is beszéljünk, hogy tele van a kérdésed ide nem ill dolgokkal ("...ne lepődjenek meg KÉREM, de..., nem vagyok büszke rá, de... stb...")


Itt inkább egy játékot vélek felfedezni...

Milyen lény vagyok???

Ebben az esetben fogalmam sincs, mit próbáltál felvázolni.


Ha tévedek és mégis valóban úgy érzed, hogy te vagy az a "lény", akkor el kell hogy keserítselek!

Nem az vagy, akinek hiszed magad!

Zizz az önismereti kategóriába és fuss neki mégegyszer!

2013. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!