Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajoktól kérdeznék első...

Csajoktól kérdeznék első sorba! Miért ennyire fontos a pénz az autó az utazás? Többi lent

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy miért ennyire fontos a csajoknak a pénz?Az hogy elvigyék őket több száz ezres nyaralásra hogy jó autó legyen és szép lakás?miért nem jó az othoni gyertyafényes vacsora gyertya fényes habos fürdő stb mi se várjuk ezt el akkor ez miért van fordítva?
2016. jan. 11. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mind anyagias ribik vagyunk. Ezt akartad hallani, ugye?
2016. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem!csak érdekel hogy miért fontos az hogy a férfi el tudjon vinni egy nőt nyaralni utazgatni kajálni bulizni stb úgy hogy nőnek 5 forintba nem kerül és csak azért kérdezem mivel eddig csak ilyen barátnőim voltak
2016. jan. 11. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Te választottad őket.

Egy átlag nőnek nem ezek a dolgok a fontosak, hanem az együtt töltött idő és az apróságok.

2016. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Egy k-urva olcsóbb:))

Annak udvarolni sem kell.

2016. jan. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem fontos. Mindig arról álmodtam, hogy nyerek a lottón, vagy nagyon jól fizető állásom lesz, hogy utazgassak.
2016. jan. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó!

Én,ha nyernék a lottón,inkább élnék egy biztonsági,kényelmes életet.

Nem utazgatásra verném el az tuti:)

Persze szép dolog utazgatni,de szerintem túl drága.

2016. jan. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak, akik tárgyakat vesznek, kütyüket, ingatlant, autót stb, ez nálam sosem volt szempont (itt ahol élek Ny-Európában, amúgy sem "divat" a saját lakás, mert borzasztó drága lenne, és nagyvárosban amúgy sincs szükségem autóra).. Amellett, hogy persze félreteszek minden hónapban (bármi történhet alapon), sokkal inkább élményekbe fektetem a pénzem, nekem az a fontos.


Viszont mindent az életemben saját magam finanszírozok, soha senki nem fizetett nekem se utazást, sőt, olyan barátom se volt még, akinek lett volna akár lakása, akár autója. A közös programokat is mindig felesben fizettem mindenkivel, komoly kapcsolatban és a szűkebb baráti körömben pedig az "egyszer a másik fizet, egyszer én" alapon egyensúlyban tartottam a dolgokat, csak hát fillérezgetés stb. nélkül.


Vinni nem kell sehová, de azért olyan társat szeretnék, aki hasonló típus, mint én, utazós, mászkálós.. Annyi a "elvárás", hogy legyenek ambíciói az életben, tartsa el magát önállóan vagy ha épp nincs olyan helyzetben legalább képezze magát, ne csak üljön a híg f*sban, hanem tegyen a sorsáért. Ezek szerintem nem valami irreális dolgok, magam is ugyanezt tudom nyújtani.


Néha persze jó otthon lustulni, olvasni, sorozatot nézni, filmezni, társasozni, kártyázni, bár a gyertyafényes vacsora és a habos fürdő két olyan dolog, amivel ki lehet kergetni a világból :D


Mondjuk már megszoktam, hogy gyakoris normák szerint nem is vagyok nő :)

2016. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!