Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért nézik le,...

A magyarok miért nézik le, akik külföldre vándoroltak?

Figyelt kérdés
Rendszeresen olvasok magyar nyelvű fórumokat és sajnos elég gyakori az, hogy akik kimennek külföldre, azokat pocskondiázzák. Hát engem például nem nagyon izgat, nem alszom ettől rosszabbul, csak nem értem ezt a mentalitást.

2016. jan. 12. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mert "hazaárulónak" tekintik. Mert,hogy itthon kénne tenni azért,hogy az ország jobb legyen.

Pedig ezek sem tesznek semmit csakk szidkozódnak.

A másik hogy utálják mert nekik sikerült elmenni innen,és nincs problémájuk azzal hogy befizessék a számlákat.

2016. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Irigyek azért, mert ők nem tudnak távozni.
2016. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Második, óriási baromságot írtál, honnan veszed, hogy leköpnek, meg mocskos bevándorló vagyok.


Én jelenleg Svájcban élek és képzeld, semmi ilyennel nem találkoztam. Aki dolgozik és törvénytisztelő életmódot él, azt hidd el, nagyon is megbecsülik. Nekem még nem volt rossz tapasztalatom, a legtöbb ember kedves, segítőkész, néha megkérdezik a nevem miatt, hogy honnan jöttem és általában elmondják, hogy voltak már Budapesten és milyen gyönyörű.


Munka terén meg mielőtt azzal jönnél, nem mosogatok. IT szektorban dolgozom és a munkahelyemen sem tapasztaltam semmi megkülönböztetést.

2016. jan. 12. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
A 3-asnál a pont. Ment neki a zöld kéz.
2016. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nézem le, és magyarellenesebb vagyok, mint ők, így ez sem játszik.


Nekem csak nem tetszik, hogy eljátsszák, mekkora arcok, közben nem beszélnek semmit angolul, egy gyárvárosban élnek egymás hegyén-hátán, és azt hiszik, jobb emberek attól, hogy ugyanazt csinálják, mint én, csak más helyen.

2016. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyar vagyok mégse nézek le ezért senkit.
2016. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!