Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elképzelni,...

Miért nem tudom elképzelni, hogy más is hibázhat?

Figyelt kérdés

Ha mástól hallom, hogy valami nem sikerült neki, vagy nem kapott meg valamit, vagy elrontott valamit, olyan fura érzésem lesz.

Ismerős mesélte nemrég, hogy megbukott a forgalmi vizsgán, és elment a kedve, egy ideig tuti nem akar visszamenni, és vezetni tanulni megint.

Nekem meg olyan elképzelhetetlen volt, hogy más is ront el dolgokat...


2016. jan. 16. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Belső bizonytalanság

2.kisebbségi érzés (ez is egyfajta önzés, amikor a saját hibáim,gyengeségeim előtérbe kerülnek az értékeimmel szemben, vagy teljesen eltakarják azokat - egyébként ez is okozhat bizonytalanságot.

2016. jan. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3.Bizalmatlanság mások szavahihetőségével kapcsolatban

4. Ezel közül bármelyik együttvéve, akár mindhárom.


Mindenki hibázik.

2016. jan. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a 2.pont olyan méreteket ölt,hogy már azt képzelem, én vagyok a legbénább.

Érdemes elkezdeni az értékekre koncentrálni, akár leírni, és magamat megerősíteni,hogy nem én vagyok maga a hiba, sőt drtékes vagyok. A hibákon meg javítani, dolgozni kell.

2016. jan. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!