Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy akit...

Miért van az, hogy akit szeretek, azt nem tudom a fejemben elképzelni?

Figyelt kérdés
Szóval ha tetszik egy adott személy (mármint nem csak úgy hogy "jaj de helyes" hanem már-már szerelmi szinten), akkor ha rá gondolok valamiért nem tudom elképzelni a fejemben. 1-2 másodpercre látom az arcát, aztán valahogy eltűnik és nem látom huzamosabb ideig az arcát, még nem is álmodtam vele pedig egyfolytában rá gondolok már 3 éve. Az egyik barátnőmet is megkérdeztem és vele is ugyanez. Mitől van ez? Tapasztaltátok már?
2015. márc. 23. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele mindig. Nem tudom, miért van.
2015. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen, velem is így volt, mindig ő járt a fejemben, de elképzelni nem tudtam. ilyenkor egy fotót nézegetem mindig róla és azt képzeltem el. :D
2015. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez valami törvényszerűség lehet, mert velem is ez volt mindig, ahányszor csak szerelmes lettem. :)
2015. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Velem is!! Most komolyan, mitől van ez? 😄
2015. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mitől lehet. De ez nálatok is csak szerelemnél van vagy akkor is, mikor tetszik az illető?
2015. ápr. 8. 21:41
 6/13 anonim ***** válasza:
csak szerelemnél.
2015. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
velem is mindig ez volt :PPP
2015. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez bárkivel vagy bármivel így lenne akire vagy amire sokat gondoltok. Szerintem...
2015. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor szemeket kinyitni mert mondom a megoldást.


Én már nem tini gyerek vagyok és elég sok párkapcsolat van a hátam mögött.


Nekem is így van ez, hogy valakinek tisztán és világosan látom az arcát a fejemben valakinek meg mindig eltűnik az arca vagy nem tudom elképzelni egyáltalán.


A megoldás egyszerű és logikus.

Ha az illető arcát nem tudod elképzelni az azt jelenti hogy semmi közöd nincs hozzá az égvilágon. Soha nem lesz belőle kapcsolat sem szerelem. Legalábbis olyan nem ami beteljesedne. Nincs sorsod az illetővel.


Ha az arcát tisztán látod magad előtt akkor lehet hozzá közöd. Ebben az esetben olyan tisztán látod az arcát mintha csak előtted állna és semmilyen erőfeszítést nem igényel hogy elképzeld.


Ezen kívül változhat is a dolog.

Mondom példának a saját történetemet.

Tesco pénztáros csajjal dumáltam, megadta a facebook-ját.

Mikor már eljöttem a pénztártól becsuktam a szemem hogy látom-e magam előtt. A lány olyan tisztán és sugárzóan tündökölt az elképzelésemben hogy azonnal tudtam hogy itt lesz valami.

Csajnak aznap este üzentem egyből válaszolt, két nappal később átjött hozzám és ágyba is bújtunk. Ezt követte még pár alkalom aztán elkezdett egyre hígabbá válni a kapcsolat, már ezen a ponton alig láttam magam előtt a csajt és tudtam is hogy vége lesz. Még pár beszélgetés meg egy találkozás és game over.


Szóval ha nagyon tisztán látod a fejedben a másikat abból esélyes hogy lesz valami de garancia az nincs.

Sose lehet tudni mibe nyúlsz és napról napra változhat a helyzet. Amilyen hirtelen jött olyan hirtelen el is tűnhet.


Ha viszont nem tudod őt felidézni garantáltan nem lesz semmi.

Annyiszor mentem át ezen hogy azt el sem tudom mondani.


Még valami.

Ha a facebook-os képe tisztán lebeg a szemed előtt az nem jelent semmit.

Őt magát kell látnod a fejedben, azt az arcát ami a személyes találkozásból való.

2015. ápr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

utolsó, engem ez elszomorít:(((

De tényleg igaz, vagy csak ez a te tapasztalatod?

Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de én a szerelmemet nem tudom elképzelni. :SS

2015. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!