Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt rajtam kívül valaki...

Van itt rajtam kívül valaki ezzel a ritka és borzasztó fóbiával?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom rettenetesen iszonyodom a szellőzőktől/elszívóktól. Nem szívesen megyek idegen helyen mosdóba, mert rettegek az elszívótól, ha épp üzemel, be sem megyek. Volt hogy nem tudtam elkerülni. Ilyenkor sietve a padlót bámulva, füleket befogva reszkettem végig a dolgot. A konyhai elszívóktól is félek, de nem olyan szinten azért. Illetve a nagy medencék szűrői is kikészítenek. Főleg ha olyan rács van az alján, akkor bele sem megyek. Olyan ventillátoroktól, aminek látom az elejét/végét, nem félek(melegítő/hajszárító). Nem találok erről magyar nyelven semmit. Van itt valaki hasonló helyzetben?29/N
2016. jan. 16. 22:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szobros vagyok. Leginkább az embereket ábrázoló szobroktól és festményektől vagyok berezelve. A hideg futkos rajtam, ha csak arra gondolok, hogy néznek. A szobros szerintem valami gyerekkori "trauma" lehet, de ez csak tipp ( láthattam vásárokban ilyen élő szobor művészeket). A festményeknél meg attól félek leginkább, hogy beszélni fognak hozzám. Tudod, mint a sztorikban, hogy xy- hoz beszélt a szentkép. Hiába tudom, hogy ez nem lehetséges, és a "kiválasztott" vagy valami tudatmódosító szer hatása alatt volt, vagy egyszerűen mentális beteg. De akkor is rettegek ettől. Templomba, képtárba se járok többek közt ezért sem.
2016. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!