Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ilyen sok 20 feletti, megkeseredett szűz férfi?

Figyelt kérdés

Én eddig csak egyszer találkoztam személyesen olyannal, aki egész nap a gép előtt ült, aztán egyszer becsajozott (élete első próbálkozása), elvesztette a szüzességét, és megvetette azokat a nőket, akik már nem voltak szüzek. Az exem...

De ezen az oldalon egy csomó ilyen van, azt hittem, nincs ennyi a világon...:D

Hogyhogy ide járnak? És miért kell bántani és szidni azokat a lányokat, akiknek már volt kapcsolatuk/szexeltek már?


2016. jan. 17. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

És miért van olyan sok hisztis csipa?


És mirt van oylan sok buta tini, meg értetlen anyuka, meg öngyijelölt, meg troll? Meg tizenéves, meg huszonéves, meg harmincas, negyvenes? Meg szőkék, barnák, vörösek? Hm?


Megmondom: mert nem vagyunk egyformák, és mindenféle népek járnak ide. Azért.


Hogy te dirket azokat a kérdéseket olvasod, amiket a téged irritáló felhasználók írnak ki, akkor ne lepődj meg, hogy gyakran találkozol velük.

2016. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
miért, hol legyünk?
2016. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En meg nem lattam itt olyat, hogy 16+-os lanyt szidtak mert kapcsolata volt - legfeljebb mert heti 10 csavoval. Linkelsz valami peldat?
2016. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert akinek nem sikerült egy lányt sem találnia 20 éves koráig azzal gondok vannak.

Persze nem ér kevesebbet ettől, csak olyan ez mint ha 20 évesen is az anyukád ágyazna be helyetted vagy mosná a fogadat.

2016. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát hova menjenek? Én aztán nem ülök egész nap a gép előtt, és nem is szólok be senkinek itt azért mert szűz vagy nem szűz. De szeretem olvasgatni az oldalt, vannak jó kérdések, vàlaszok. A legtöbb ilyen ember nem szeret bulizni járni, se alkoholizálni, jó hogy neten többel lehet találkozni.
2016. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert nem húzhatlak meg b+
2016. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2016. jan. 18. 12:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Basszus...én tegnap botlottam beléjük.

Nem azzal van a gond,hogy valaki 20+ felett szűz,mert mondjuk konzervatív,hanem azzal,hogyha már egyesek úgy vélik ha valaki nem ezt az életmódot folytatja akkor már valószínüleg egy értéktelen velejéig romlott személy lehet.

Pl. Pont a nem szűz nőkről volt szó... akinek már volt EGY kapcsolata ,de szakítás lett a vége az szerintük azért volt ,mert a lánnyal biztos összeférfehetlenségi gondok lehettek.Ebből arra következtettek,hogy a csaj selejtes kategória. Huuuu... nem tudtam nevessek-e vagy mind fuck érzésem legyen. :D

Tehat az a gond az ilyenekkel,hogy előitéletes,nőgyűlölő és elnyomásérzetes a zöme...


Volt,hogy válaszolgattam ilyen párkapcsolati témájú kérdésekre.Hát,az lett a reakció,hogy sorra kaptam a "de undorító vagy" leveleket ettől a kaszttól,plusz a piros kezes értékeléseket.Pedig aztán nem írtam ilyen egetrengető,aberrált dolgokat. (Azóta nem nagyon merek válaszolgatni)

2016. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!