Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi megkeseredett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi megkeseredett, nőgyűlölő férfi?

Figyelt kérdés

Olyan szomorú, hogy milyen sok ilyen hozzászólást látok itt is, szeretnék segíteni rajtuk, de általában csak azt kapom meg, hogy én is csak egy ribizli vagyok, mint az összes többi, meg hogy persze, itt most szenteskedek, de élőben csak a külsőre meg a pénzre hajtok rá biztosan.

Ez olyan elszomorító, mert ilyen hozzáállással nehéz lesz. És sokszor észre sem veszik, hogy ők maguk milyen válogatósak és csak a külső számít nekik, hanem kifogásokat találnak, hogy miért nem az ő hibájuk, hogy nem találnak senkit.

Hogy lehetne ezen segíteni, ha bármit írok, csak fröcsögés, meg utálkozás a válasz, amint kiderül, hogy nő vagyok?


2015. máj. 12. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
gyere akkor :D segíts rajtam
2015. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tényleg vannak olyan lányok, akik felszínesek és szemetek, de nem mindenki ilyen. Viszont az ilyen gyűlölködő férfiak csak őket veszik észre, mert ők a legfeltűnőbbek és innentől kezdődik az általánosítás.
2015. máj. 12. 12:44
 3/21 anonim ***** válasza:
kár, hogy én nem vagyok ilyen pasi, akkor érdemben tudnám ezt megcáfolni :/
2015. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz vele, teljesen felesleges törnöd magad. Én már rengeteg tanácsot, ötletet próbáltam, de csak azon tudsz segíteni, aki hagyja. Másra mutogatni mégiscsak könnyebb.
2015. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudsz az ilyen elvakult embereken segíteni, legyen az nőgyűlölő férfi, vagy férfigyűlölő nő. Olyan szinten beléjük ivódott ez a dolog, hogy ez számukra már-már létszükséglet, vagy olyan mint egy világnézet, vagy egy vallás, amiben valóban hiszel és meg vagy róla győződve, hogy igaz. Ahogy egy mélyen vallásos embert sem tudnál meggyőzni arról, hogy semmi realitása nincs annak, amiben hisz, úgy az ilyen embereket sem tudnád meggyőzni arról, hogy mennyire elvakultak és ők maguk is pont olyanok, mint akiket utálnak, ugyan olyan bunkók, válogatósak, érzéketlenek, stb.
2015. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz nézni, mert más hozzáállással találhatnának valakit
2015. máj. 12. 12:49
 7/21 anonim ***** válasza:

különben igen is vannak általánosan érvényes szabályok, de ezek nemen kívüliek.

a felszínesnek tartott emberek is csak pont annyira felszínesek mint a bírálójuk, mivel hogy ő is csak a sekély részekig lát el :) .

2015. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Lepontozásnál több energiát nem éri meg rájuk pocsékolni.

Segíteni nem nagyon lehet rajtuk, sajnos többnyire nem két nap alatt szoktak rá a (rajtuk vagy nem rajtuk múló) nehézségek és kudarcok ilyen módon történő feldolgozására.


Egyébként ugyanezektől az emberektől a férfitársaik pedig viszonylag könnyen kapnak leßuzizást (bár a nők ócsárlása sokkal intenzívebben megy, ez tény).

2015. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen kerdest en is irtam mar ki... sokszor es hosszan leveleztem ilyen emberekkel... persze a legtobbje egxaltalan nem ronda, ahogy allitja magarol..

borzalmasan sok haritas van benne.... ez egy envedelmi reakcio, nehogy ra kelljen eszmelniuk, hogy valojaban ok is (es foleg ok) hibaztak, vagy ok nem tettek eleget, neadjisten ok a felszinesek.... es egy csomo jo van bennuk, de sokuk mar melyre elasta ezt, es ha lenne baratnojuk, azt csak kinozni tudnak...


peldaul volt itt az oldalon Ricsike (Ekicsir)... en sokat beszeltem vele... es sikerult nagynehezen osszejonnie egy lannyal... akire aztan ratelepedett, zaklatta az i fantilis szeretetevel, es miutan a lany nem akart az anyja lenni, elkezdte verni.... amikor legutoljara beszeltem a sraccal, epp eljaras zajlott ellene....

es ezek azok a sracok, akik valtig allitjak, hogy ok nagyon tudnanak szeretni... es bizonyos szempontbol igen, csakhogy ez leginkabb egy anya fele iranyulo szeretetnek felel meg... egyaltalan nem erettek egy kapcsolathoz, hiszen nem hajlandoak onreszt vallalni az ezzel jaro munkaban... es a sajat eletukben sem, hiszen mindig a korulmeny a hibas, sosem ok...


es nincs is annal szanalmasabb, mint a 30 eves ferfi, aki meg mindig ovodai traumakra hivatkozik...

2015. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Én nem fröcsögnék és utálkoznék, ha segíteni próbálnál rajtam.
2015. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!