Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat. Mivel segíthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat. Mivel segíthetnék magamon?

Figyelt kérdés

Órák óta sírok, idegeskedek.. Nem bánnám azt se ha meghalnék. Roncs vagyok. Jelenleg ezt érzem. Semmire se tudok figyelni, semmihez sincs kedvem. Nem bírom :( (szakitas-szerűségről van szó)


Mivel segíthetnék magamon? L


2014. nov. 14. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld ki valakivel, barátnő, szülők, akárki..
2014. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megtörtént. De ők se tudnak segíteni. Ekmondják ugyanazt és ugyanazt, amit én is gondolok. Nem vígasztal sajnos :(
2014. nov. 14. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
vodka
2014. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichiáterhez, ha önerőből képtelen vagy uralkodni magadon.
2014. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam ilyenen... Talán pszichológus laikusan látná a helyzetemet, és jobban tudna segíteni..
2014. nov. 14. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
mély levegő, film, zene, stb. nagyon kemény mélységeiről ismerem a dolgot, sajnos, erőltetned kell, hogy másra figyelj... vagy ha akarod, nyomj be egy rakat szakítós számot és sírj, ameddig akarsz. úgy sem kell holnap korán kelni. a lényeg, hogy elfojtani ne akard a dolgot, se túlságosan belelovallni magad. ha friss, talán jobb, ha sírsz. vagy csokit eszel, vagy ami neked jól esik. idővel enyhülni fog, helyre fogod tudni rakni magadban a fájdalmat, de most ezen nem lehet segíteni, csak túlélni. ha szeretnél esetleg még segítséget, leírhatod privátban, mi történt, talán többet tudnék mondani
2014. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!