Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék magamon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék magamon? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
14/l. Szerelmes vagyok az osztálytársamba és emiatt nagyon szenvedek. Mi szinte olyanok vagyunk mint a tüz és víz. Ő sportos és bohókás, én okos vagyok (és ezt ne úgy értsétek hogy beképzelt hanem hogy nagyon sokat tanulok és ő ezt kihasználja hogy gúnyolódik hogy én politikusnak megyek meg stb.), humortalan . Ezért kérem segítségeteket, hogy hogy tudnám jobban érezni magam és egy kicsit feloldódni. Bocsi a regényért és köszi előre is az értelmes válaszokat.

2014. nov. 19. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
sza*d le, amit mondd! ha megtanulod le**arni a dolgokat sokkal könnyebb lesz az életed!
2014. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Tulsulyos szepseghibas vagy? Mert leirasodbol ez jön le, ö pedig az iskola "bikája"
2014. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah jól mondja az első,+ csak folytasd szépen a tanulást és hidd el könnyebb életed lesz mint azoknak akik kinevetnek ezért, majd találsz magadnak sokkal megfelelőbbet hidd el
2014. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát te az én női másom vagy én ugyanez vagyok fiúban
2014. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ahogyan a #2-es mondja. De nem is az fáj hogy gúnyolódik ha nem az hogy még egy esélyt sem ad hogy megmutassam hogy ki vagyok. És nem vagyok vagyok tulsúlyos ,mert a magasságomhoz megvan, de egy picit lötyög a hájam, de próbálon eltakarni és kisebb nagyobb sikerrel megy is. És nen nagy szépséghibáim vannak hanem csak néhány pattanás. Köszönöm az eddigi válaszokat és még várok tanácsokat. És köszönöm hogy kiönthettem a szívem.
2014. nov. 19. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!