Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ha már...

Mit csináljak, hogy ha már teljesen elvesztettem a motivációmat?

Figyelt kérdés
nem érdekel már semmi, tudom hogy ez nagyon rossz de évek óta komoly gondokkal küzdök (főleg lelki) és kb 2-3 hónapja kezdtem érezni, hogy már nem bírom... egy olyan világot kreáltam magamban amiben én egy semmit nem érő szerencsétlen vagyok és nem tudok ellene küzdeni, akárhogy próbálkozok (tény, az utóbbi időkben kiderült, hogy az akaraterőm is halvány gyenge de szerintem valahogy ez, illetve a sz*r életem valahogy korrelál egymással)
2016. jan. 10. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
persze kifelé próbálom nem kimutatni, de már egyre kevésbé szívesen megyek emberek közé pedig a lelkem mélyén vágyom a társaságra...
2016. jan. 10. 21:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam. Kerestem magamnak egy hobbit, vagyis inkább a hobbi talált meg engem. Azóta a legtöbb időmet ebbe és e köré fektetem, lettek céljaim is. Igen nagyok, mivel e hobbiból szeretnék a jövőben megélni.
2016. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen én is próbálkozok, de már ha egy kihívás áll előttem, vagy valami negatív dolog ér akkor azonnal összezuhanok és jönnek a rossz gondolatok, magam megbélyegzése...pedig régebben erős voltam, de valami megváltoztatott...lehet a magány, a szomorúság..nem tudom...
2016. jan. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!