Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan felelőtlen és nem...

Miért olyan felelőtlen és nem törődöm mostanában mindenki? Minden területen.

Figyelt kérdés
Akárhol járok mindenhol azt érzékelem mindenki lerázos lekezelős..orvosnál.gyogyszertárba..régi háziorvosomnak köszök aki humoros nem köszönt..nem szentelnek figyelmet egymásra..de magukra sem az emberek...10 peercet sem töltöttem a dokinál pedig nem csak hasfájással mentem...végig se hallgatott csak elhadarta a leletet és dobott is ki...az emberekkel is ezt tapasztalom..hála nekem megértő családom van ..de mimdenhol máshol figyelmetlenek egymással...és felelösség a saját gondjaik között sincsen ..pedig mennyivel könnyebb lenne ha egyszrrűen vállalná a hiányosságait hibáit..ugysem változtatna az eredményen a lélek is megnyugodna és a megoldásokat könyebb lenne ekkezdeni..értő figyelem és felelösség egymás és magunk iránt...milyen jo volna csak elgondolkodtam...köszi ha elolvastad!!

2014. júl. 21. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt hittem műtenek,6 órát vártam az orvosra erre felirt egy szemcseppet
2014. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lesz ez még rosszabb is. Globális orvoshiány van és ilyen nemzetközi viszonyok mellett Magyarország nem becsüli meg az orvosait. Nemes egyszerűséggel nincs elég orvos, ezért nincs elég idő a betegekre. Mondjuk a nemköszönés az valóban bunkóság.
2014. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a legtöbb embernek megvan a saját baja, családi, netán kapcsolati szinten és a legtöbb energiájuk oda fordítódik. Manapság ez van, sok a gond, kevés a mosoly.
2014. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!