Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félelem az elalvástól?

Félelem az elalvástól?

Figyelt kérdés

Sokszor ha nem vagyok olyan fáradt este, de már aludni kellene, akkor mindig félek attól a ponttól, amikor "na ez az a pont amikor elalszok". Mert ugye erről nem tudsz, csak így jön...annyira arra a pontra koncentrálok hogy vajon most? vagy most? Hogy... nem megy az alvás. :/ Annyira koncentrálok erre, hogy nem megy az alvás :D


Persze most lehetne mondani hogy "ne foglalkozz vele" de plz, ez nem így megy... :D


Nevezhető ez szorongásnak?



2016. jan. 21. 03:22
 1/5 gargamella válasza:

Nem tudom de én is hasonlóban szenvedek.Ha már aludni kéne akkor sosem akarok mert félek,pedig úgyis tudom hogy bekövetkezik,de nem akarom...nem az elalvastól,a lefekvéstől.

Mindenesetre ez sztem nem szorongás,csak fáraszd ki magad,pl maszturbálj..haha..vagy ilyesmi..lazulj el..olvass..sok sikert!

2016. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Álljatok le a Rémálom az elm utcában filmekkel...

Amúgy nem érzem azt a pontot amikor elalszol mert nem egyik pillanatról a másikra alszol el... Fokozatosan sejtröl sejtre kapcsol ki az agyad... ugyanigy van a halál is nem érzed hogy MOST, és sötét... Lépésröl lépésre állnak le a sejtek.

2016. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.váloszoló!Honnan tudod,hogy miként érkezik a halál,talán kipróbáltad?A buta párhuzamoddal pontosan fokoztad a kérdező félelmét,ami miatt eddig sem tudott aludni.


Válaszom,a kérdezőnek:

Szorongásod miatt alszol el nehezen.

Minden egészséges ember ragaszkodik az élethez,de az nem egészséges,ha folytonos életveszélyt érez valaki.

Alvásunk nem csupán a tevékenységünktől való megnyugvást jelenti,hanem emésztőrendszerünk lelassulását,tisztítórendszerünk felélénkülését is .Bal agyfelünk,az elalváskor átveszi az irányító szerepet,és megpróbálja feldolgozni a bal agyfél által érthetetlen,és elfogadhatatlan információinkat.

Az alvásra igen nagy szüksége van minden szervünknek.

Evés nélkül,egy egészséges szervezet 30 napig,víz nélkül 4-5 napig,levegő nélkül 5 percig,és alvás nélkül 5 napig bírjuk ki élve.

Az elalvást megelőző 30 percet meg kell töltenünk pozitív gondolatokkal,és azzal el kell űznünk minden ránk törő negatív gondolatot.Fontos az elégséges testmozgás,és a jóleső fáradtság.


Szép álmokat kívánok!

2016. jan. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Onnan tudom, hogy orvos vagyok...
2016. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.hozzászóló!

Az egyetemen tanítják,hogy mit él át,aki meghalt?

2016. jan. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!