Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek azokról az emberekről, akik igazi poéngyárnak tartják magukat?

Figyelt kérdés

Akik egyfolytában viccelődnek (vagy legalábbis próbálkoznak) és mindig hangoztatják, hogy ők annnnyira vicces és laza csávók!

Mert ahogy én eddig észrevettem, pont az ilyen emberektől a legnehezebb, legalább egy értékelhető poént hallani, minden más kísérletezésük csak kínos erőlködés, önmagukon kívül senkit sem szórakoztatnak vele igazán.

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki gyakorlatilag a feladatának tartja (igen, egyszer konkrétan azt mondta, hogy neki az a dolga, hogy szállítsa a poénokat), hogy folyamatosan hülyüljön, ha más emberek társaságában van. Valójában viszont egy kezemen meg tudom számolni, hogy az eltelt évek alatt hányszor nevettem rajta őszintén.

Nektek mi a véleményetek? Titeket nem idegesítenek az ilyen típusú emberek?



2016. jan. 21. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

De, idegesítenek. Kerültem/kerülöm is az ilyen embereket vagy szólok neki, hogy kicsit hagyja abba. Ha amúgy nincs gond vele, tehát nincs nagy pofája, nem pofázik sokat, akkor nem zavarnak.


Mondogasd neki, hogy ,,ez nem volt vicces", ,, ez se" stb. Egyszer majd megunja. De a legjobb, ha kerülöd az ilyeneket, HA zavarnak..

2016. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Változó. Ha amúgy normális, korrekt emberke, akkor nem zavar, sőt, kifejezetten szerethetőek szerintem az ilyen emberkék! :D Egy fáradt nap végén, amikor bedobnak egy szörnyű poént, már kínomban röhögök.
2016. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeretem a vidámságot, de amikor a mesélő röhög a legjobban a saját viccén, attól a falra mászok.

Főleg amikor zsinórban a huszonötödik "ezt hallgasd meg..."-et nyomja.

2016. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerek egy-két ilyen arcot,illik rájuk a leírásod.Kicsit túlteljesítik a küldetésüket,mert végül nem velük röhögnek,hanem rajtuk.Ha egyáltalán.Engem mondjuk nem zavar,csak ha más kárára viccelődik,vagy amikor feltétlen el akar mondani egy viccet,amit 5x hallottam tőle úgy,hogy már eleve szakállas volt.Nekem meg közben más dolgom lenne,de meg kell hallgatnom,és röhögni a végén,hogy megint milyen jó fej a srác.
2016. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb tragédia, mikor elmennek standup-osnak. (Csenki Attila)
2016. febr. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki már magáról mondja, hogy mekkora arc meg viccgyáros meg stb., és akin érzem, hogy görcsösen akar mindenből poént csinálni (olyanból is, amiből nem kéne), és a középpontban maradni, azokat nem bírom, mert izzadtságszagúnak, erőltetettnek érzem őket. Akinek ennyire fontos egy skatulya, egy cím, azzal sosem lennék jóban.

(az más kérdés, hogy mindig van egypár ember a társaságban, akiknek a humorérzéke annyira gyatra, hogy minden szaron röhögnek, és ezzel generálják a Humor Haroldokat)


De vannak olyanok is, akik hasonló gyakorisággal poénkodnak, de rajtuk látszik, hogy nem erőlködnek, szívből /csípőből jön, eredeti poénokat nyomnak. és tudják, hol a határ. Őket nagyon kedvelem, főleg mert sok jó poénhoz, ha csípőből jön, gyors gondolkodás kell, az intelligencia meg egy imponáló tulajdonság nekem.

2016. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!