Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami fétis lenne, vagy...

Ez valami fétis lenne, vagy ilyesmi? Nem hiszem, hogy ilyen szinten már normális. ( többi lent & kérdőjel:? )

Figyelt kérdés

Szóval.. Fogalmam sincs, hogy ez valami fétis lenne-e, vagy mifene.. de imádom az orrokat, és a szemeket. Ha látok valami gyönyörű szembogarat, vagy orrott, alig birom levenni róla a szemem. Példának okáért vegyük Jared Letot.. Annyira gyönyörű a szeme, és annyira tökéletes orra van.. Vagy ha bármilyen szép ívű orrot látok, már rögtön olyan.. Fura érzésem lesz. Úgy megsimizném, vagy valami.. Talán az orrokat jobban is szeretem, mint a szemeket. Mondjuk, azzal meg olyasmi van, hogy legszívesebben kiszedném őket. Egy emberen mindig az orrát/szemét nézem meg először. Olyan édes kis orrok vannak, vagy nem is tudom.. Nehéz kifejezni, mit érzek, mikor látok egy nekem nagyon tetsző orrot, vagy néha szemet.

És nem tudom, hogy ez normális-e, vagy nem.. Mert mások csak nevetnek rajtam, de én nem viccelek..

Bocsánat, ha rossz témába van a kérdés, és az elgépelésekért is elnézést, próbáltam figyelni, telefonom kissé hülye.


2016. jan. 21. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden normális amivel nem ártasz másnak.

Nekem egymillió ilyenem van.

Másnak a kezét megnézni alap...legyen az gyerek, idős, nő-férfi. Utálom ha valakinek nincs szép keze :D

De mindenféle más apróságot is meg tudok csodálni máson :D kb bármit.

2016. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D én is szeretem a kezeke , pacsi! De az orrok, meg a szemek.. Rájuk nézek és elolvadok, ha szépek xD Mr. Leto meg maga a tökély. Szép orr, szem, és HAJ! Hogy ki ne hagyjam :'D imádok hajat túrni xD
2016. jan. 21. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Vékony női karok is pl, mosolygödör nőknél, szájforma, állkapocs szeglet *-* Taylor Swift rulz


[link]


De kb minden kis mások számára jelentéktelen dologban meg tudom látni a szépet :)

2016. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2016. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fétis tárgya általában szexuális vonzalmat kelt az emberben. Ha ez nincs meg, akkor nem valószínű.


(Nekem pisze orrom van, biztos tetszene:DD)


21/F

2016. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!