Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány a lányokról...

Ha egy lány a lányokról beszélget/kérdezget velem, akkor nála már friendzone-ban vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy fontos kérdés, aki sokakban felmerült. Mindkét nem válaszait várom :)

2016. jan. 22. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Határeset :D
2016. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miket kérdezgetett.
2016. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Blade Bone ***** válasza:
55%
Hát, szerintem még ha az is, később lehet hogy valami tettednek a hatására megváltozhatnak az érzései. De szerintem ez nem sok mindent jelent, mert lehet csak szimatolgat, vagy nem tud jobb témát.
2016. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

A friendzone nem létezik, a fiúk találták ki.


Ha te elmondtad neki, hogy párkapcsolatot akarsz, ő nemet mondott, és a barátja maradtál azzal a céllal, hogy egyszer majd úgyis megdugod, akkor te kreáltad magadnak a "friendzone"-t. Ha nem mondtad neki, hogy romantikus érzéseid vannak irányába, akkor el sem várhatsz semmit. Ő nem rakott téged sehova, csak te eltitkoltad a szándékaidat.

2016. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Bár fontos a dolgok megfigyelése, értelmezése, azonban amikor csak lehet, teremts, hozz létre, pl helyzeteket, elsősorban azáltal,

hogy nem gátolod a vágyott jövő kifejlődését.


E konkrét kérdés esetén kár rágódni, hogy "netán az általam nem kívánt helyzet áll fenn?" Azért kár rágódni, mert per pillanat nem sok jele van, hogy az következett-e be, amit nem akarsz. Akkor meg engedj teret annak tudatodban, amit akarsz.


Mindenesetre NE a Titok c- könyvre hallgass, mert sekélyes, hiányos féligazságra épít, hatásvadász módon.


Inkább a szemléleted legen, amit egyszerűsíts és figyeld meg tudatod működését.


*


A teremtés is mint sok minden arra épül, hogy a felesleget eltávolítjuk, amit és amennyire csak lehet. A nagyobb horderejű változásokhoz sok esetben esélyesen több felesleget kell felfedezni a tudatban és kipakolni, "elégetni", többek között szembenézéssel!

(Nem avval, h homokba dugjuk a fejünket.)


*


Így működik a testi egészség is, és sok minden. Az emberek naivitását kihasználva varázsolgatásra bíztatják őket, holott inkább az ellentét kiküszöbölése a kulcs.


*


Más szóval: ne azt tedd, amit tenni akarsz elsősorban,

hanem ne tedd, amit nem akarsz tenni, illetőleg távolítsd el a már meglevő (tudati) akadályokat.


Nevezik ezt méregtelenítésnek is, főleg az egészségügyben. Felszabadul az immunrendszer. Magyarán eleve "varázsol" a testünk, ezt immunrendszernek hívjük,

de ez valójában nem varázslat.


De nem tud jól működni, ha gátoljuk!! Máskülönben viszont önmagától "varázsol", teremt az immunrendszer. Egészséget. Így van ez sok más téren is.


A legtöbb ember sajnos gátolja önmagát. Pedig épp elég az, hogy egyik ember gátolja a másikat, sok ilyen esetről nem tehet az áldozat. Akkor hát minek tetézi az illető saját maga is a saját gátjai sorát??


A kérdésedre is igaz. Még nem biztos a gond, de te eleve gondot csinálsz magadnak. Leglább ilyenkro ne tedd!


"Jaj biztos baj van, jaj biztos nem sikerül, jaj biztos elkönyvelt ilyennek-olyannak."


*


Majd akkor szomorkodj, ha már biztos, h nem az lett, amire vágytál, de ne sokáig szomorkodj, mert nem mindig tudja az ember, mi jó saját magának akkor és ott! ;) Valamikor az kell igazából az embernek, h az élet válaszoljon helyette, amikor olykor fáj, de hát tágabb szintről nézve hosszútávon lehet, hogy az volt aktuálisan a fontosabb - a kellemetlenség, a nehézség.


*


Azonban tedd meg a vágyaidért, amit lehet -a fent említett, AKADÁLYKIKÜSZÖBÖLÉSRE helyezve a hangsúlyt-, aztán az élet majd eldönti, egyelőre más kell-e neked, és azt, h esetleg később meg kell-e kapd - vagy pedig hamarosan ott a helye a vágyadnak.


Mindezen jelen írtak a privát meglátásom.

2016. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút. Legalábbis pl. ha az egyik fél szerelmes a másikba, akkor beleörülne, ha más lányokról/fiúkról szól a téma.


Abszolút egyerértek #4-es válaszával, ha úgy vesszük nekem is akad néhány ilyen friendzone ember, akikkel egy ideig csak azért állok le, mert őszintén szimpatikus barátnak látom őket, közös érdeklődés, stb. nem számítva arra, hogy ez nekik valami több, márcsak azért sem, mert nem vagyok valami hű de álomlány. De ilyenkor szívesen felhozom nekik az ilyen 'más lány' témát, ami szerintem eléggé sugallja a kapcsolat barátias jellegét.

2016. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!