Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kizárólag elméleti kérdés, de...

Kizárólag elméleti kérdés, de mostanság látva 16-17 éves (még szinte gyerek) lányok mellett 30 fölötti férfiakat - elképzelhető, hogy köztük a szimpátia után akár valós szerelem is kialakuljon?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Valós szerelem? NE vicceljünk már, kész vicc az egész.

Ez a korkülönbség irreálisan sok. Egy 2x annyi idős felnőtt egy gyakorlatilag gyerekben nem fog szerelmet találni, max. a finom fiatal testét. Mi mást? Ha a férfi egy ilyen korú lány szintjén van, ott vele vannak problémák.

Én eleve nem ilyennek nevelném a lányomat, de ha ilyeneket csinálna, ki se engedném a házból.

2016. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

ÈN 18 vagyok... de 1-2 éve is ugyanezt gondoltam... Nem tudok elképzelni magam mellett egy 30 éves férfit... Nem szólhat szerelemről mert az több a szexnél, ahhoz belső,lelki dolgok kellene.ÈS ezek nem igazán lehetnek meg egy még gyermek lány és egy felnött férfiember között... Arról szokott szólni , hogy a férfi legyezgeti az egóját , hogy még mindig összejön valami... A lány meg túl naiv, túl buta vagy a pénzre hajt ( ha van)

Nekem mint érintettnek ez a véleményem...egyszer már leírtam egy hasonló kérdéshez hogy kizárólag q saját korosztályomban ismerkedem erre nekem támadtak, hogy egy fiatal pasi vagyok aki féltékeny a 40-es emberekre amiért elveszik előlem a csajokat :-$

18/L

2016. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Egy gyakorlatilag gyerekben nem fog szerelmet találni, max. a finom fiatal testét." Hát ez az!


"Ha ilyeneket csinálna, ki se engedném a házból." Ha viszont a férfi nem kihasználni akarja a lányt (van azért erre is bőven példa), akkor ezt azért erősnem érzem. Nekem is túl nagy a korkülönbség, de előtte ismerni kellene a fickót is. Lehet a gyereklány korosztálya előbb használja ki (sajnos erre is van példa dögivel), mint bizonyos férfiak.


De én sem tudok elképzelni 16-17 éves lányhoz 30-32 éves férfit.

2016. jan. 23. 19:01
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor mégis miért van egyre több és több 16-30 meg 18-35 éves kombó?!
2016. jan. 23. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Az idősebb férfinek bejönnek a fiatal és bevállalós csajok, akik még nem gyereket akarnak, nem házsártosak, hanem vidámak, pörgősek, teli vannak élettel. De ebből nem jön létre szerelem, csak a naiv kislányok gondolják azt, hogy igen.
2016. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
29/ F vagyok , kedvesem 38 éves. Nekem is azt mondják, hogy olyan nincs, hogy szeretem de mégis szeretem. Ilyenkor mi van?
2016. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
#6: Csupán annyi, hogyha a férfi a fiatalabb, akkor kevésbé van kihasználás szaga a dolognak.....plusz a te eseted nem vált divattá, ellentétben a fordított felállással.
2016. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!