Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az elképzelhető hogy egy 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elképzelhető hogy egy 30 körüli leszbikus nőnek esetleg bejönnek fiatalabbak? Mondjuk 18-20 éves?

Figyelt kérdés

Van itt ilyen esetleg? Vagy 18 körüli lány aki érzett már valamit idősebb nő iránt? Mit csináltatok?

Én ebbe a helyzetbe vagyok.. 19 vagyok a nő meg 33.. Azt tudom hogy leszbikus. Nem tudom lehet-e esélyem.. Facebook-on rám írt mert be jelöltem és megkérdezte hogy honnan ismerem én meg azt írtam hogy láttam xy helyen és nagyon szimpi volt ezért jelöltem be. (elősször nem tudtam hogy ezt így nem gáz-e hogy leírom neki egyből mert hogy mit szólhat majd hogy van köztünk jó pár év én meg ilyet írok neki..) aztán írt vissza hogy nem baj hogy bejelöltem meg hogy "bocsi rossz az arc memóriám" + mosolygósfej aztán írtam még neki meg is nézte de nem válaszolt... mit írhatnék neki? hogy ne tűnjön nyomulásnak anyira. csak úgy zavar hogy megnézte és nem válaszol..

Azon kívül hogy felejtsem el valami tanács? Vélemény?



2013. máj. 18. 14:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem írd le amit érzel. Nem sülhet el rosszul.
2013. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én egyszer belementem egy 32 évessel a dologba, de hamar vége lett, mert unalmas volt és teljesen más világ voltunk.


Amúgy abból ítélve, amit leírtál, egyelőre nem hiszem, hogy veszi a lapot. Talán nem is tudja, hogy te leszbikus vagy.


18/L

2013. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom nem vesztek vele semmit mert max vissza írja hogy nem bukik fiatalabbakra.. De kicsit kínosan érezném akkor is magam hogy kb szerelmet vallok egy idősebbnek.. Nem tudom mit gondolna.. Valaki idősebb? Ti mit gondolnátok/szólnátok ilyen esetbe?
2013. máj. 18. 14:52
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát szerintem csak le esik neki.. Főleg hogy nem is beszéltünk még csak 1szer láttam és bejelölöm. Ez szerintem eléggé tetszésre utaló..
2013. máj. 18. 14:59
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem mindenki gondolkodik ugyan úgy. Veheti baráti gesztusnak vagy semleges dolognak és örül, hogy nőtt az ismerősei száma. Próbálj utalni a dologra.
2013. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kifejezetten az idősebb nőkre bukom. Én 21vagyok, volt már olyan aki 36 volt.. Mondjuk, felé nem tettem semmit, mert hetero :) De az ex barátnőm akivel most lett vége, vele majdnem 8hónapig voltunk együtt, Ő 29 éves.

Ha bejön neked, nem kell egyből szerelmet vallani, mert azzal pláne elijesztenéd. Mond meg neki, hogy szívesen megismerkednél vele jobban... És ha már beindul a beszélgetés, megtudhatod hogy milyen lányok jönnek be neki, meg hogy számít-e nála a kor. Nem tudom mondjuk, lehet azért se "vette a lapot" mert épp van barátnője.. Kérdezgesd, beszélgess vele..Keress egy olyan témát amiről eltudtok beszélgetni, és tartsd fent a beszélgetést.. Ha pedig nem vagy az esete, annyi lány van még, nem kell szomorkodni :)

Sok sikert :) 21L

2013. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

uu köszönöm :) ez most komolyan jól esett amit írtál!! :))

csak attól félek hogy nem néz-e nevetségesnek? hogy mit akarok én ennyivel idősebb nőtől?! mert lehet ha az ő helyébe lennék csak néznék hogy mit "erőlködik" egy tizen éves..

2013. máj. 18. 20:57
 8/20 A kérdező kommentje:
meg amúgy nem 100%ra biztos hogy leszbikus, csak elég furcsa hogy egy nőnek aki mellesleg elég jól néz ki, 33 évesen se gyereke, se férje/barátja (ezt biztosra tudom)
2013. máj. 18. 21:00
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt előbb meg kellene tudni, hogy az-e. Mert az jobban gáz, ha nem is az Te meg azt hiszed... Kezdj vele beszélgetni.. Az szerintem nem gáz, hogy egy fiatalabb odavan érte, sőt.. ha én majd bejövök egy 18-20éves csajnak 33évesen, az nekem jó érzés lesz, hogy még a fiatalok körébe is bejövök.. Én így gondolkodnék... aztán kitudja Ő hogy...

A lényeg, hogy megkell tudnod valahogy, hogy érdeklik-e a lányok... aztán jöhet a többi, szerelmet ne vallj neki, az tuti elijesztené, pláne így ismeretlenül..lehet hogy csak a külseje jönbe, és teljesen más milyen a személyisége mint ahogy elképzelted. :) Szurkolok

2013. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jah, a 6os voltam :)
2013. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!