Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami ötletek miteszerek...

Valami ötletek miteszerek ellen? Tele van az arcom vele, foleg az orromon. Sok mindent probaltam mar, de mindig csak enyhiteni tudtam rajta.

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Első lépésnek ne nyomkodd! Amúgy a kozmetikus szépen rendbe tudja hozni. Nekem is pattanásos és mitesszeres bőröm van/volt,sószappant használok 2 hete,és nagyon szépen levitte. Talán meg kéne próbálnod,mitesszerre is használható.


14/L

2014. aug. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.megpróbálom:D
2014. aug. 18. 03:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy agyagos tisztító maszk ami felszívja a zsíradékot.
2014. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont az előbb válaszoltam hasonló kérdésre. Nos én ezt használom. És állítom hogy ez egy csodaszer. [link] Tényleg az első használat után látható a tisztulás!

A termék neve: Glam Glow Super-Mud Clearing Mask Mo-on nem tudom hogy van-e ha nincs rendeld meg.

2014. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!