Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék csinálni "narancsbő...

Mit tudnék csinálni "narancsbőr"ellen? Próbáltam már narancsbőr elleni krémeket, bőrfeszesítőt, edzeni de semmi😒 Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a kajával tudod eltüntetni!Ne egyél cukrot és lisztes dolgokat és igyál napi 3 liter vizet.Nekem így 5 hónap alatt eltünt!
2015. szept. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még van a cellulitmasszázs, ha minden mást megtettél, de az egy kúra, nem két fillér, és tényleg csak akkor hatásos, ha minden más rendben van. A "próbáltam már" persze nem biztos, hogy elég, és nem derül ki, hogy mit is takar. Mi az a "próbáltam már edzeni?"
2015. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát önmagában azzal nem is mész semmire. Sport neked inkább az aerob jellegű lenne jó, futás, nem súlyzós edzés. Pilates sem hülyeség, szépen feszesít. A táplálkozás a legfontosabb, félkész, gyors kaják, levesporok, pipiropogos stb. Üdítő, szörp felejtős. Turmixolj gyümölcsöt ha valami rostos lére vágysz. Egy-két gyógytea is hatásos lehet, de kúraszerűen. Méreganyag lekaródik a nyirokrendszerben attól van ez. Minél természetesebb ételeket egyél. Mnimum 2.5 fél liter folyadék naponta kávét , fekete teát vond ki belőle. A másszázs tényleg jó lehet, amit az előző írt, vagy még a nyirok masszázs is. Infraszanuna heti egy minimum 2-4 hónapig. Az meg is fizethető.
2015. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A narancsbőr zsír. Tehát a zsírt kell lepucolnod. Clean eating, mozgás.
2015. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2

3-4 honapja folyamatosan edzek..tul hirtelen fogytam le kb.57kg-rol 50-re..es koszi a válaszokat:))

2015. szept. 30. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a hirtelen fogyás sem túl jó. Na meg nem mindegy, hogy vékony vagy és löttyedt, vagy vékony és feszes. Valahogya táplálkozás ésa sport közti egyensúlyt kell megtalálni.


A cellulitisz nem zsír, az más, hogy azt nyomja ki, csomosodik és attól látszik narancsszerűnek , de az alap probléma nem a zsír. Sok 50kg vékony is narancsbőrös, és sok duci meg nem az.

2015. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A cellulitisz valami egészen más.
2015. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!