Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mint ha nem is én lennék?

Mint ha nem is én lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok ,öhm hát pár hete bele néztem a tükörbe és nem magamat láttam.Magamat láttam csak mintha nem is én lennék.Vissza húzódó tipus vagyok és félek beszélni más emberekkel, mert ők nem úgy látnak ,ahogy én akarom.

Nehéz elmagyarázni.Legjobban az zavar ,hogy roma vagyok sötét barna bőrű.Mit tegyek? 14/F



2016. jan. 26. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Azon nem tudsz változtatni, hogy roma vagy. Tanulj, légy művelt és sikeres, és ha egyre több roma így tesz, akkor lassanként változni fog az emberek előítélete veletek szemben.
2016. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon utálom a nemzetiségemet.Falusi vagyok és nincs egy normális barátom...
2016. jan. 27. 20:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Szemüveges vagyok és máshogy látom a világot ,mint mások.Rockot hallgatok legtöbbször ,mert megnyugtat és erőt,kitartást ad.Csak azért írom le ,hogy tudjátok ,hogy léteznek ilyenek is :)
2016. jan. 27. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
jó fejnek tűnsz, menj egy normális iskolába és akkor ki tudsz törni a faluból. merrefelé akarsz továbbtanulni, mi érdekel?
2016. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kezd bele egy nyelv megtanulásába, az sokat változtat a gondolkodásmódon. Olvass könyveket, amik érdekelnek. Tanulj meg helyesen beszélni magyarul akcentus nélkül(persze csak ha van). Bizonyítsd be, hogy te olyan vagy, amilyennek te látod magadat és nem ahogy gondolod, hogy mások. Keress egy hobbit, amiben sikeres lehetsz. Sportolj. :) Minden csak hozzáállás kérdése. Ha azt akarod, hogy okosnak és intelligensnek lássanak az emberek tanulj tovább, szerezz új és új tudást, tanulj meg kommunikálni. Én is ilyen voltam, félős, egyszerűen én se magamat láttam a tükörben. (szőke vagyok zöld szemű), én meg mindig barna bőrt és fekete hajat szerettem volna : ) De ma már nem. Nekem az egyetem segített, mert amikor oda kerültem, ott már nem számított az hogy ki h néz ki honnan jött.
2016. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!