Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kiszűrni az...

Hogyan lehet kiszűrni az értelmes, intelligens lányokat?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom, hogy valaki tényleg az vagy csak elhiteti magával és velem is?
2016. jan. 29. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért beszélgetések, közös programok után gyorsan kiderül, hogy megjátssza e magát valaki.
2016. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Első beszélgetésnél ki szokott derülni, csak fel kell hozni egy komoly témát.
2016. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Játszani kell velük sakkot.
2016. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

A sakk butaság. Sakkot bizonyos intelligenciával rendelkezők tudnak játszani, de van, aki másban ügyes.



Amúgy meg aki el tudja hitetni veled és mindenkivel, hogy intelligens, az hogy lehet, hogy nem okosabb nálad? Beszélgetni kell az emberekkel, le fog jönni, ki mennyire intelligens.


Véleményem szerint baromira hamar kiderül abból, hogy min nevetnek. Pl. azon nevet-e, hogy a néni elesett, vagy valami intelligens viccen.

2016. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elküldöd őket mensa tesztírásra, és közlöd, hogy a legközelebbi randi hányas IQ-hoz kötött.
2016. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Arra, a főleg logikai és matematikai intelligenciára gondolsz, amit a legtöbb IQ-teszt mér, vagy arra, hogy hogy áll a világhoz, mennyire értelmesen?
2016. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nyilván van az a réteg, amelyről látszólag lelehet szűrni, hogy a buta, logikátlan halmazba tartozik.


Van egy példám erre az egészre. Lett egy munkahelyem már régóta és ott volt egy 24 éves nő, aki eljátszotta a kis főnököt meg úgy mindenki őt tartotta az észnek. Na jó én új voltam és nem tudtam, hogy mennek ott a dolgok, a munka meg az egész, ezért kénytelen voltam az ő meglátásait, döntéseit elfogadnom. Egészen addig, amíg meg nem tanultam elvégezni a munkám. Na ezután történt az, hogy időről-időre kezdtem átvenni ezt a kis főnök szerepet, mert gyakorlatilag mindenben hülyén döntött. Ehhez kellett sok hónap, tehát elsőre nem láttam át azt, hogy ő ennyire alulmaradott.


Erre még rátett egy lapáttal, hogy más emberekkel is elhitette ezt, hogy ő tudja a dolgát, ezért még hihetőbbnek tűnt. Viszont a kérdésem nem erre a kis történetre alapszik. Általánosságba lennék arra kíváncsi, hogy merre lehet találni értelmes lányokat/nőket, akikkel valóban szót lehet érteni. Akik valóban tudják mit gondolnak. Egyébként IQ logika alapján és világ hozzáállásához egyaránt értem az értelmességet. Nekem ilyen nő kell.. nem tudok egy butával együtt lenni, de még beszélgetni se tudok velük, mert leírhatatlanul taszít a sötétség és sajnos a nők többsége ilyen. Még akkor is, ha sokan azt állítják magukról, hogy nem. Ez csak beszéd. Sokan benyelik. Kb, mint a "bennem megbízhatsz én nem olyan vagyok, mint a többi" mese.

2016. jan. 29. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. H tudja elhitetni veled??? Nekem s zseni társaimnak könnyű, s átlag ember sosem tud biztosra menni, de így is elég egyértelmű tud lenni, akármit is csinál. Realizálj, gondolkozz, elemezz.
2016. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2#, 3#, iszonyat baromságokat mondtak.

"Arra, a főleg logikai és matematikai intelligenciára gondolsz, amit a legtöbb IQ-teszt mér, vagy arra, hogy hogy áll a világhoz, mennyire értelmesen?"

Te ezt komolyan gondoltad? világhoz áll? Személyiség, tudás, hozzáállás miért intelligencia neked?

Logikának szinte semmi köze intelligenciához és ezt egy olyan ember mondja, aki egyetemi fizikán gondolkodott 12 éves korában.

2016. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszélgetsz velük,aztán kiszűröd, hogy neked inteligens vagy sem. De a helyedbe az érzelmi inteligenciáját is megnézném, mert lehet vki inteligens, de iszonyat b.o érzelmi inteligenciáját tekintve....
2016. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!