Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy kedves, csinos, értelmes, intelligens fiatal nő, nem talál párt magának?

Figyelt kérdés
Nyitott, könnyen barátkozik, vannak pasi barátai is, de akik egyedülállóak nem néznek rá nőként, akik foglaltak mind azt mondják, ha nem lennének szerelmesek már rég ráhajtottak volna. Sőt a foglaltak sokkal inkább mutatják jelét hogy tetszik nekik a nő, még ha nem is mondják ki nyiltan.
2015. jún. 20. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Mert e/3-ban beszél magáról? ;)
2015. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik,kivéve ha számára csak a legjóképűbbek számítanak egyáltalán bele ebbe a "csoportba". Ha csak nekik adna esélyt,akkor létezhet csak ilyen.

Egyéb esetben már rég talált volna magának...

2015. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Jó, nem e/3-ba írom.

Hát speciel, aki iszonyat tetszik nem kellene a közvetlen környezetemben egy nőnek sem rajtam kívül..neki meg én nem kellettem, de nem is értem miért, holott először nagyon is úgy jött le nekem h tetszem neki...

De a többi szingli pasi se próbálkozik, nyilván nem jó nekem se bárki, hisz ha nincs vonzalom kár az egész, de azért kapásból vagy vagy 5-6 pasas, akinek adnék esélyt, mégse lép.

2015. jún. 20. 20:31
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Válogatós, magas és irreális elvárásokkal. Szakadj le a tv-ről és netről, és merj flörtölni.
2015. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kérdező,mondjuk legyen így ahogyan írod.

A kérdésem a következő,azok akiktől Te azt várnád,hogy lépjenek feléd,tudnak egyáltalán arról,hogy ők tetszenek neked? Vagy mi alapján kellene lépniük,ha lehet azt sem tudják hogy tetszenek neked?!

Lehet észre sem vettek igazán,vagy nem beszélgettél velük eleget,vagy nem keltetted fel eléggé az érdeklődésüket.És itt most nem a külsőségekre kell gondolni.

2015. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
most írtam hogy aki tetszik más nőnek nem is kellene, akkor hogy lehetek válogatós?? nyilván normális ha 100 pasiból nem lenne megfelelő mind a 100 számomra.
2015. jún. 20. 20:38
 7/16 anonim ***** válasza:

időben elcsúszott a válaszom 4#-es vagyok... sry


lehet akkor a srácok nem érzik elég jónak magukat, érdekes, sok pasinak nincs meg a töke ehhez, és nagyon nagoyn lassan reagálnak, de akkor kicsit nyilvánvalóbban kell flörtölni velük, vagy beszélgetni, kicsit kelletni magad előttük, nem tudom, lehet túl jó vagy nekik és fel se eszmélnek.

2015. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen lányok nincsennek is! Én legalábbis nem találom őket! :)
2015. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A pártaláláshoz nem csak külsőségek és pozitív belső tulajdonságok kellenek, hanem szerencse is. Na neked ez nincs, úgy néz ki.


Próbálkozni kell új embereknél, hátha összejön valaki. Meg te is kezdeményezhetsz nyugodtan, nem lesz semmi baj belőle.

2015. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

En is ebben a helyzetben vagyok, mint Te, kerdezo. Csak az en kornyezetemben nincs 5-6 ferfi, akire azt mondanam, hogy erdekel. Es nem azert, mert olyan nagyok az elvarasaim.

Ugy, hogy te meg jobb helyzetben vagy, csak lehet neked kellene nyitni eloszor.:)


Irta itt valaki, hogy lehet, hogy nem mernek lepni. Ez is benne van a pakliban.

2015. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!